Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TipiMipi

Zsiadłe Mleko

Polecane posty

Gość TipiMipi

czy można pić w ciąży zsiadłe mleko fermentowane ? mam na niego od początku ciąży ogromna ochotę i nie wiem czy jest bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wiem, ale zastępowałam je jogurtem, np. do ziemniaczków z koperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam te ciąże mózg zaczadziły czy jak??? No dlaczego niby nie można zsiadlego mleka???? Aaaaa, bo tam żywe kultury BAKTERII!!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipiMipi
nie było mnie na tym forum parę ładnych lat ale nic się tu nie zmieniło nadal przesiadują tu same małolaty albo ludzie którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia a komentują lepiej zapytać nie mając pewności czy można coś zjeść niż zaszkodzić dziecku takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie małolata ? dorosla kobieta pyta sie czy w ciązy może pic ZSIADŁE MLEKO ? czy wy widzisz jak to brzmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipiMipi
a jak niby to brzmi ? normalnie zwyczajne pytanie to jak by nie patrzeć nie jest zwykłe mleko które można pić tylko fermentowane i kwaśne stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dwór tez nie wychodzisz bo spaliny a auta zaszkodzą dzidziusiowi ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipiMipi
nie pobadajmy w paranoje to dwie całkowicie różne rzeczy ale nie będę głupio dyskutować kimś kto nic mądrego nie ma do powiedzenia bo albo nie ma dzieci albo było u w ciąży wszystko jedno co je co robi bo ciąża była z przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe byłam w ciąży 2 razy ale mi nie padlo na mozg zeby zadawać takie durnowate pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TipiMipi ja też świrowałam w ciąży, zwłaszcza w pierwszym trymestrze. Nie jadłam serów pleśniowych (nawet tych z pasteryzowanego mleka), nie piłam herbaty, tylko wodę z cytryną, nic ostrego, nic słonego, nic fermenowanego, żadnych słodyczy z alkoholem (cukierki, ciasta z adwokatem). Mnie to nie dziwi, że pytasz, lepiej czasem nawet coś sobie odpuścić, niż się zadręczać przez resztę ciąży. U mnie i tak pod koniec wystąpiły problemy, mimo tego całego "uważania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ty tak na serio czy jaja sobie robisz ? :) A wiesz moze dlaczego te mleko jest kwasne ? Sfermentowane ? Co spowodowało, ze sfermentowalo ? Podpowiem ci: nie czary :D Poczytaj sobie skład na opakowaniu i naprawde zanim zadasz nastepnym razem durne pytanie , wykarz mimimum inteligencji i wykorzystaj wiedze , która powinnas miec z lekcji chemii czy biologii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darujcie sobie uszczypliwosci, naprawdę wystarczy napisać "możesz spokojnie zjeść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

A mi lekarz powiedziala ze nie wolno! i mojej siostrze też wiec co niektorzy sami nie maja mózgu😂prosze sobie poczytać albo zapytac lekarz(dobrej lekarz) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś mądry

Pytanie nie jest glupie.

Zsiadle mleko nie jest pasteryzowane stąd też nasuwa się wątpliwosc.Tez jà mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×