Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy moge dac dziecku tunczyka z puszki?

Polecane posty

Gość gość

od jakiego wieku dziecko moze jesc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze, w ogóle. Tuńczyk ma w sobie tyle zanieczyszczeń, że nawet dorosłym się nie zaleca. Jest wiele innych lepszych ryb. Do tego puszka - źródło aluminium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy rozszerzaniu diety ryby sa chyba ok 8mca, ale jak juz chcesz to niewielkie ilosci bo to smuec. Lepiej swierze ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Skoro tak się śpieszysz żeby dziecko szybko jadło trucizne, to może zaserwuj kielicha i śledzia o cholewę:D Gratuluję pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa Kafeterianka: "Oj syneczku/córeczko, nie dam Ci kanapki z tuńczykiem z puszki, bo to rtęć, aluminium, kadm i wszelkie trucizny, jakie istnieją. Chodźmy lepiej na zdrowiutki Happy Meal do Maca to zjesz sobie pełne witamin i mikroelementów frytki." A teraz serio. Myślę, że do 1,5 roku to bym sobie darowała. Potem niewielkie ilości. Sama lubię tuńczyka i nie będę go całkowicie odmawiać dziecku. Ja jadam go raptem kilka razy w roku. Myślę, że jak moje dziecko zje odrobinę razem ze mną raz na dwa miesiące, to nie umrze od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę podobnie jak koleżanka. Jeszcze warto zadbać o formę dania żeby dziecko chciało jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co? Jest tyle innych ryb które nie kumulują tylu szkodliwych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczorem, ale nie tuż przed snem. W dzień będzie mu śmierdzieć z buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego, to nawet ja nie tykam, nie mówiąc o dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za idiotki. Chleb pieczecie? Świnie swoją trzymacie i karmicie ja ziemniakami? Jaja macie ze swojego kurnika? A ta super inna świeża rybka z własnego stawu? Nie mrozona x razy? Owoce bez oprysków i nawozów? I tak dalej i tak dalej.... .durne jesteście ze aż żal. Takie eko mamusie to miejcie wszystko zdrowe a nie tuńczyka się czepiaszybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy aby nie przesadzacie?z tego co czytam w roznych miejscach to chyba najzdrowiej kroplowki brac, bo wszystko szkodzi.gluten to zabojca, wszystkie produkty mleczne tez, owoce bo fruktoza, warzywa bo pestycydy, tunczyk bo zanieczyszczenia i puszka, to chyba tylko mieso, jajka i smalec nie szkodza ( bo o tluszczach roslinnych tez sa zle opinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 7 lat i uwielbia sałatkę z tuńczykiem od kiedy je to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIE ryby kumulują szkodliwe substancje. Tuńczyk ma po prostu zły pijar z niewiadomego powodu. Poza tym zawiera dużo zdrowych substancji, witamin dlatego myślę że bilans plusów i minusów jest dodatni. Dzieciom można go dawać tylko po prostu niezbyt często (pewnie z 1-2 razy w tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my jemy

My właśnie wcinamy kanapki z tunczykiem z moją 13 miesięczną córą 😄 mnimniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
Dnia 3.05.2016 o 20:05, Gość Jakie to żenujące napisał:

Skoro tak się śpieszysz żeby dziecko szybko jadło trucizne, to może zaserwuj kielicha i śledzia o cholewę:D Gratuluję pomysłu.

 

Dnia 3.05.2016 o 20:05, Gość Jakie to żenujące napisał:

Skoro tak się śpieszysz żeby dziecko szybko jadło trucizne, to może zaserwuj kielicha i śledzia o cholewę:D Gratuluję pomysłu.

Po co takie głupie komentarze? Jestesmy w przedszkolu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×