Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mad90

Jak się czyta na czytniku

Polecane posty

Hej byłam ostatnio w sferisie ogarnąc jakiś tablet na prezent i rzucił mi się w oczy Kindle i tak zaczęłam się zastanwiać czy sobie nie kupić, bardzo lubie czytać, wydaję mnustwo kasy na nowe książki, możę byłoby to opłacalne taka wymiana ? Noi nie musiałabym wozic torby książek jak gdzieś jade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz czytac. czytnik jak nazwa wskazuje czyta za Ciebie. nawet wiedzac , ze na przyklad piszesz powoli to on Ci czyta tez powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zainwestuj w słownik ortograficzny? Mnustwo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sferisie ceny zaporowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ktos atakuje sferis... jeszcz raz napiszę nie muszę kupować w sferisie i nie pytam o to czy tam jest drogo czy nie , mi chodzi o produkt ogólno dostepny, a to że akurat w tym salonie byłam to tylko przypadek. Co do czytników typu Kindle to chyba jednak ja na nim czytam a nie on za mnie ;/ .. Przepraszam za błąd, pisałam w pośpiechu i nie zwróciłam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekwolny
Bardzo polecam Kindle lub dowolny inny eczytnik. Dzięki czytnikowi mam przy sobie całą bibliotekę książek (ebooków), ktore kupuję w promocjach np na publio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś była w tej sieci fajna promocja na kundelka 5 z etui trust. Kupiłam wtedy i do dzisiaj mam mimo pojawiania się nowych modeli. Czytnik jest niezniszczalny. Spadał mi kilkukrotnie, raz na nim przypadkiem usiadłam, bateria trzyma tak długo, że zapominam gdzie odłożyłam kabel ładowarki a sam internet ugina się od ilość ebooków. Jedyna wada to mała liczba obsługiwanych formatów i dość kłopotliwe czytanie pdf, ale nie oszukujmy się. Kupiłam go wtedy za 250 zł :))) więc nie żałuję ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sferis spam alert!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kindle są super, mam w szafie jeszcze stary model z klawiaturą. Niestety, mam mało czasu na czytanie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę tablet, kiedyś miałam czytnik i uważam, że na czytniku nie da się normalnie czytać książek, jest powolny, nie wszystko się wyświetla jak trzeba; lepszy tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam Kindla w sferisie i jest naprawdę fajny :P pierwszą ksiązkę przeczytałam w dwa wieczory tak mnie wciągnęła. Czyta się szybko i przyjmenie :) bardzo się cieszę że go kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Kindla też zamówiłam w sferisie i się z nim nie rozstaję :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulOsiedla
to zależy od każdego indywidualnie, jedni wolą zwykłą książkę, inni czytnik, najlepiej gdybyś miała możliwość przetestowania, rzuć też okiem tutaj: http://www.ebooke.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytu czytu czytu czytu. Tak się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×