Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mewka01

problemy z cerą

Polecane posty

Gość mewka01

hej dziewczyny, mam skończone w tym roku 32 lata i wysyp na twarzy jak nigdy do tej pory!! może nie tyle ropne krosty co taka jakby kaszka i pełno niedoskonałości.. chyba moja cera mści się za te wszystkie spokojne lata bez pryszczy.. polecacie coś na taki dojrzały trądzik? bo zapewne leczy się to inaczej niż ten nastoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werowkowa
a badania robiłaś? moze to nie taka prosta sprawa i hormony ci zwariowały. zanim zaczniesz cos na to brac to warto by sie bylo zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na blog kosmostolog. blogspot. com/ to kopalnia wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też cera zwariowala w tym wieku ale juz leczenie dobiega konca, polecam udac sie zdecydowanie do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniiiiiila
nie wiem co u ciebie było powodem wysypu ale u mnie nie były to hormony tylko po prostu tak to się stało i pomogły mi wtedy bardzo tabletki IQFace, zdecydowałam się na nie bo mają najbardziej naturalny skład ze wszystkich także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskafalaa
U mnie powodem wysypki były uwaga ! Uwaga!!! ... C H I P S Y, taaa uwielbiam chipsy i to niestey negatywnie wpłynęło na moją cerę. Wyskoczyły mi straszne wypryski na twarzy i na wiele sposobów próbowałam się ich pozbyc. I muszę się zgodzic, że IQface to dobry wybór. Pryszcze znikają, a kosz nie jest aż tak duży jak inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka01
a ile brałyście te tabletki? trochę się boję, że poprawa będzie tylko wtedy kiedy je będę brała, a po odstawieniu wszystko wróci :/ po tych dermatologicznych maściach tak właśnie miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też hormony wariowały stąd problemy z cerą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej mam takie samo zdanie na temat iqface, w moim przypadku okazał się on rewelacyjny. Po trądziku nie ma już nawet śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonka10
mewka01, tak brałam IQFace i jestem zadowolona. sama je znalazłam po opiniach w internecie, żaden dermatolog nie chce praktycznie leczyć skóry od środka, tylko jakaś podstawowa suplementacja w cynk czy coś podobnego, przypisują tylko mega wysuszające maści, które rujnują skórę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka01
o tak, to mam sprawdzone co do dermatologów.. wszystko na jedno kopyto i wszystkim pacjentom to samo. chyba spróbuję tych iqface bo w sumie nie mam nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryptoreklama kwitnie na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia34
Potwierdzam ! Iqface daje rade i co najważniejsze nie jest to żaden antybiotyk, ani hormon. Mam 34 lata i po tych tabletkach pryszcze zniknęły na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam iqface i jestem jak najbardziej zadowolona z efektów jakie uzyskałam dzięki tym tabletkom. Oczekiwałam, że dzięki nim pozbędę się trądziku i tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGrzanka
Skoro jest aż tyle zadowolonych osób to cyba nie może być przypadek, to już któreś forum, na którym spotkałam się z takim zadowoleniem z iqface. Zaufam Wam, no i temu, co przeczytałam o działaniu jego składników i sama sprawdzę jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jakie wy ma macie IQ, że takie drune reklamy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandalizująca
Hej, podłączę się pod temat o problemach bo od jakichś trzech miesięcy zmagam się z dziwnym zjawiskiem na mojej twarzy. Początkowo zwaliłam to na okres, bo zbiegło się to w czasie i poniekąd było to do przełknięcia. Już po niestety nic nie znikało a wręcz stan się pogarszał. Moja cera ma wiele wspólnego z wykonywanym zawodem dlatego nie zwlekałam z niczym tylko poszłam do ginekologa który zlecił mi badania hormonalne - wiadomo w różnych datach trzeba krew pobierać, więc minął kolejny okres, on porównał wyniki i okazało się, że hormony są w normie. NIestety tak się złożyło, że jedyny nasz dermatolog godny zaufania rok temu umarł....o ironio na czerniaka!!! pani u której byłam od razu chciała mnie faszerować BEZ ŻADNYCH BADAŃ retinoidami, uciekłam. u drugiego faceta natomiast usłyszałam, że to moja wina, bo nie trzeba się było tyle malować. Masakra, 35 lat człowiek czekał, żeby mu po malowaniu od 15 lat nagle pryszcze wyskoczyły..... Dziewczynyy, może podpowiecie mi co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariczka
Hm skoro badania w porządku, a lekarze nie widzą innej przyczyny to może spróbuj to jeszcze przeczekać? Trzy miesiące to nie jest tak długo, wiem, wiem, dla Ciebie to jak wieczność, jeśli wcześniej nie miałaś takich problemów, ale jednak zaciśnij zęby i poczekaj trochę. Może to naprzesilenie wiosenne coś w organizmie się poprzekręcało, albo może jakaś alergia... teraz po kolei coś pyli. Nie wiem, co Ci poradzić, ale ja bym jeszcze się chwile wstrzymała i poobserwowała, czy się coś zmienia - polepsza, albo pogarsza(czego oczywiście nie życzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omiinka
u mnie pierwsze mocniejsze słońce tak właśnie działa, że mam wysyp, już od paru lat, nauczyłam się, że to po prostu trzeba przeczekać.. a jeszcze teraz wszystko pyli i w ogóle.. no i powietrze mamy mega zanieczyszczone, wszędzie spaliny, syf itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Merynoska
Obserwuj skóre bacznie i jak coś się zacznie zmieniać to reaguj, możesz zacząć coś brać na to, ale ostrożenie i najlepiej coś na naturalnym składzie, żeby jeszcze bardziej nie obciążać organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omiinka
no właśnie jak szukać jakiś tabletek to tylko natural w miarę bo te syntetyczne syfy to tylko zaszkodzić mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Meadra
Jesli chodzi o tabletki to warto dokladnie sie im przyjrzec, poczytac, poszukac opinii zanim zaczniesz brac. Jesli nie ma dobrej strony internetowej dany srodek to juz jest dziwne, bo dobry srodek ma strone, na ktorej znajdziesz dokladny opis produktu i jego dzialanie. Teraz mozna znalezc duzo opinii o tym, kto co stosowal i jak zadzialalo, poszukaj po prostu na forach i dowiesz sie, co inne dziewczyny polecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lebiodka z Poznania
jeśli mam być szczera to te które mi pomogły najbardziej to właśnie hejtowane iqface. bo może jakiś tam efekt jest po wszystkich (testowałam trzy różne środki) ale po odstawieniu problem wraca. z iqtego nie zaobserwowałam nawet cztery miesiące po zakończeniu kuracji. teraz zaszłam w ciążę i o dziwo buzia jak marzenie ale już się boję tego co będzie "po". w razie czego opakowanie jeszcze czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JoAnna
Bo w iqface nie chodzi o to zeby zalagodzic problem, czy go wyciszyc, ale wyleczyc, zeby nie meczyc sie z nim po zakonczeniu kuracji. W takim przypadku to trzeba by na okraglo brac tabletki, a przeciez nie o to chodzi. Na tym polega roznica w tych srodkach na tradzik, wszystkie moga dawac rezultaty, ale nie wszysrkie niestety lecza problem do konca, na to warto zwrocic uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanana88
mi też iqface pomogły ALE wyeliminowałam najpierw potencjalnie szkodzące skórze składniki pokarmowe, więcej ruchu i takie kombo faktycznie zadziałało :) ale nie dziwcie się laski że nie robicie demakijażu jak trzeba a potem się wam pryszcze robią no bo takie gadanie to akurat jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza90
nic wam nie pomoże moje drogie jak nie weźmiecie i nie zobaczycie co wam szkodzi na tą cerę.. żadne iqface czy coś innego, także radzę najpierw zobaczyć co wam szkodzi, a dopiero potem kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam iqface za jeden z najlepszych o ile nie najlepszy środek pozwalający się na pozbycie się trądziku.U mnie zadziałał w każdym razie on idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huherko
ale z drugiej strony weźcie popatrzcie - co w tych kosmetykach jest w składzie, że mi po jednym nie zmyciu potrafi tak wysyfić twarz, że później się tego tygodniami pozbyć nie mogę. wolę się nawet chyba nie zastanawiać bo włosy dęba stają. zmieniłam już podkład na minerał, puder ryżowy. teraz szukam czegoś na pryszcze po wcześniejszych kosmetykach i chyba znalazłam wraz z tym wątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo pomogly na tradzik kwasy, zrobilam sobie serie zabiegow w mad clinic we wroclawiu i stan buzi sie naprawde poprawil. wypryski zdarzaja sie sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz problemy z cerą, koniecznie musisz zgłosić się do dobrego dermatologa. Ja mam świetne doświadczenia z http://www.lagunaestetica.pl/ , są naprawdę znakomici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×