Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Do osób co schudły różnice w odchudzaniu po 20tce, 30tce, 40tce

Polecane posty

Gość gość

Precyzując. Post kieruje do osób które osiągnęły 100% swój cel i schudły. Potem przytyły (nie mówię o jojo, ale np z 10 lat później) i potem znów się odchudzały i albo dały radę albo nie. Chodzi mi o różnice w reakcji organizmu na odchudzanie jeśli chodzi o wiek. Z wiekiem trudniej i trzeba włożyć więcej wysiłku. Ja schudłam mając 19 lat około 27kg w ciagu 5 miesiecy (bez specjalnej diety, mniej żarcia, odstawienie słodkości i codziennie 25min marszobiegu). Potem zdrowszy tryb życia, bieganie siłownia. Waga ok. Utyłam stopniowo 17kg kilka lat później po wyjeździe za granicę. (inne żywienie i był problem). Kombinowałam z meridią (błąd). W koncu zdrowsza dieta, siłownia, bieganie po 45min dziennie (więc już dwa razy więcej wysiłku musiałam w to włożyć niż 10 lat wcześniej). Obecnie mając 37 lat mam nadwyżkę ok 5kg. Niby mało, ale nie mogę tego ruszyć. Gorzej z motywacją, ale biorę się teraz za siebie bo chcę wymodelować ciało. Po tym co obserwuje teraz wiem, że bez ścisłej diety i porządnego treningu nic nie zrobię, bo robiąc ostatnio to co 5 lat temu waga ani drgnie. Jeśli jest tu ktoś kto coś osiągnął w różnych etapach swojego wieku może napisze pokrótce. Ps. Osoby wiecznie się odchudzające bez efektów proszę nie zaśmiecać tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×