Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj Jonny's na wesele OPOLE i okolice

Polecane posty

Gość gość

Witam. czy ktoś z was miał tego dj na swoim weselu? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieliśmy :) młody chłopak z poczuciem humoru utalentowani i muzykalny, rozbawił naszych gości, więc wesele jak najbardziej się udało z jego pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem wam, że zastanawiałam się poważnie nad tym, czy wybrać dj... dziś tego nie żałuję, bo to była super impreza gościu jest niesamowity... widać, że kocha muzykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam <3 miałam go na 18-stce nieźle rozkręcił moich gości, rodzice też byli zachwyceni dobrze się bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Jonny's to młody chłopak, który wie jak zachęcić gości do zabawy i jak sprawić, by dobrze się bawili polecamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dj, to świetny muzyk, artysta... wszyscy nam odradzali pomysl dj, ale niepotrzebnie.. ostatecznie bawiliśmy się super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje wynajęcie takiego dj na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123dene123
zapomnij o tym dj-u,w ogóle o tych wszystkich oszustach co puszczają płytki albo jadą z laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że ten dj nie jest taki jak większość muzykalny, utalentowany artystycznie w puszczaniu muzyki też trzeba mieć umiejętności i doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi jak z tym dj wygląda współpraca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny chłopak, profesjonalnie podchodzi do spotkań, jest zawsze przygotowany, a swoją pracę wykonuję na poziomie ;) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, trzeba mu oddać, że jest nie tylko utalentowany i zabawny, ale przede wszystkim dobrze zorganizowany w tej swojej pracy ma dobre podejście do klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Jonatan okazał się strzałem w 10 jesli chodzi o moje wesele, Przygotowany, profesjonalny, z dużym poczuciem humoru. Umuzykalniony, wie jak to wszystko ugryźć. Ceny również nie ma wygórowanej. Polecam. Gdybym się rozwodził, też bym chciał by mi na imprezie z tej okazji zagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×