Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość towar przeterminowany

Baba po 30stce to towar PRZETERMINOWANY, żyjcie z tym

Polecane posty

Gość towar przeterminowany

taka natura, macie 10 lat od 20-30, potem już peezda się do niczego nie nadaje, nie dyskryminacja tylko REALIA, po 30stce zjazd u bab jest coraz tragiczniejszy z roku na rok, więc musicie coś POZA urodą reprezentować sobą tępe suki, bo uroda się ulatnia szybko po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak przeterminowane to nie musimy juz nic soba reprezentowac. poza tym wiemy wiemy, zadna z nas po 30 juz za facetami nie lata i nie marzy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiemy, bo ludzie to zwierzeta i faceci nie chcą kobiet po 30 ze wzgledu na płodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze nazywasz kobiety "towarem" mowi wszystko, te wartosciowe co maja wiecej do zaoferowania niz wyglad i tak na ciebie nie poleca, obojetnie czy przed czy po 30ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora wątku: troche wiecej kultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
autor wątku jest niedowartościowanym chamem bez kultury i do tego cymbałem jakich mało. Nie proście go o kulturę. Ktoś kto nazywa kobiety "tępymi sukami" to przecież zwyczajny prostak, idiota z którym nie ma się co wdawać w dyskusje. Zwykły parapet i taki też poziom intelektulano-kulturalny sobą prezentuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i prostak ale co do zasady ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z kobietami których peesda w tym szczytowym okresie 20-30 nie była a fedrowana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty masz gorzej bo nie dlugo ch..... Ci nie bedzie drygał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donila
Mam 30+, nigdy wcześniej nie czułam się bardziej kobieco, wyglądam także całkiem dobrze, mam sportową sylwetkę. "Na dole" też wszystko na chodzie: od 10 lat regularnie ćwiczę mięśnie kegla:) Mam świadomość upływu czasu, potrafię też zachwycić się figurą i ciałem młodszych dziewczyn. Większe doświadczenie i świadomość dodaje nam 30+ "tego czegoś" na co młodsze koleżanki muszą troszkę poczekać. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w każdym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie piszą że sa akirat w szczytowej formie, nawet 80 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiempo co odpisujecie temu frustratowi. Chyba faktycznie tak sie czujecie, skoro czujecie potrzebe bronienia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczytowy okres atrakcyjności u kobiet to 15-25lat, tylko niektóre w wieku 30lat wyglądają jeszcze w miarę atrakcyjnie, nie porównujcie mi takiej 18stki do 30tki bo to zbrodnia na estetyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co porownywac. Kazdy wiek ma swoje zalety i wady. Jedno jest pewne na 100 %. Nie chcesz byc starym to musisz umrzec za mlodu. Istnieje jeszcze cos takiego jak wiek biologiczny, zalezny od genow i dlatego ludzie starzeja sie roznie. niektorzy wygladaja mlodo majac 40-ci lat, a niektorzy wygladaja staro juz w wieku 25-ciu. Wdzialam siwych i lysych 25- latkow. Uogolnienia to niestety cecha osob prymitywnych, myslacych schematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze my przeterminowane, a ty do końca życia bezrobotny,brzydki frustrat przy rodzicach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg Cidbie kobieta po 30 w Pl ma czekac na m1, do niczego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ch u j ci w d**e cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tego tu tematu
gość dziś Autorze my przeterminowane, a ty do końca życia bezrobotny,brzydki frustrat przy rodzicach >>>> niestety nie trafiłaś przeterminowana suko bo wszystko jest na odwrót, żal ci doope ściska bycie przeterminowanym, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm..nie zauwazyłam zadnych zmian jesli o cipke chodzi hahhaah:) jedyne co,to jakies male zmarszczki pod oczami- normalnie pojde jutro chyba sie powiesic przez te zmarszczki bo juz zaden debil czy prosty cham spod butki z piwem na mnie nie spojrzy:)hahahah.Dobrze ze otaczam sie normalnymi facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc musicie coś POZA urodą reprezentować sobą tępe suki, bo uroda się ulatnia szybko po 30stce a co twoja matka na to , że mówisz jej w domu ty tepa suko, twoja peezda się do niczego nie nadaje? Bo jak sądzę twoja matka jest po 30-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zlituj się. Nie bronie formy wypowiedzi tego typa, no ale sorry to chyba jasna, że chodzi tu o atrakcyjność jako partnerki, a nie bliskiej osoby jak matki. Idąc twoją logiką to ma babcię uważać także za atrakcyjną kobietę dla siebie. Oboje ze swoim rozumowaniem byście się zgrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziewczynami 30+ jest jak z samochodami. Są niedobitki co twierdzą, że stare samochody były super bo mało elektroniki i mniej się psuły i oni wolą takie od nowych. Ale i tak miażdząca większość jak ma możliwość nabycia nowego samochodu to bierze nowy bez namysłu. Bo nowy jest ładniejszy i nawet jak ma się psuć ta elektronika częściej to nowy po prostu przyciąga wyglądem i większość kupuje samochód pod wygląd. Nawet ci zagorzali miłośnicy starych samochodów jak by im dać kasę na nowy to połowa z nich szybko zmeniłaby zdanie Tak samo z paniami 30+. Są tam jakieś niedobitki co twierdzą, że dojrzałe panie są lepsze, ale większości i tak najbardziej podobają się młode dziewczyny i jakby spośród tych nielicznych deklarowanym wielbicieli pań 30+ dać możliwość zabawienia się z młodą laską to byłoby jak z tymi samochodami - nagle nie mieliby oporów, żeby szybko zamienić na młodszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie jest krwy
gość wczoraj Świetny wpis, tylko pogratulować !!! Ukłony Mistrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne wypowiedzi tu padaja. Wysoka inteligencja i coz za wyrafinowane formy ekspresji. Zwlaszcza autor watku. Zlote usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to bardzo dobrze że tak myślicie ,na co normalnej dojrzałej kobiecie takie gnojki jak wy chodzące prymitywne kołki :-) ? bo nie mam pomysłu ,wszystko jest ok,nie płaczcie,macie 20 tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot starej panny
tak, my mamy 20stki a wy macie koty, i prawidłowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu pisze jakiś nieudacznik którego żadna nie chce.a o 20 latce może tylko pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia starych panien
pomarzyć to może o facecie ale stara zgorzkniała panna z kotem, to dopiero tragedia, bo facet to da sobie rade w każdym wieku, wiem niesprawiedliwe ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe właśnie widać na forum jak facet sobie daje rade w każdym wieku :D ot naiwność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×