Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Latwe i szybkie przepisy na dania bezmiesne

Polecane posty

Gość gość

Macie swoje ulubione? Dla mnie takim szybkim daniem jest tofu w pomidorach. Przygotowanie: Naturalne tofu podsmazam na lyzce oleju sezamowego razem ze szczypiorkiem. Potem dolewam pomidory z puszki i pokrojona papryke oraz inne warzywa. Lubie tez wrapy z tofu i warzywami, ewentualnie grzybami. Kolejnym daniem na szybko jest kasza gryczana z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsmazyc czosnek dodac pokrojona w kostke cukinie i pomidory. Dusic az cukinia zmieknie, przyprawic i podawac z makaronem (ja uzywam spaghetti). Jedno z moich ulubionych letnich dań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szakszuka, można sobie robić różne wariacje składnikowe (bazą pozostają pomidory i jajka, reszta co kto lubi i na co jest sezon). Różne wege tarty na słono - też składniki wg gustu i pory roku. Makaron plus dowolne pesto (klasyczne, z jarmużu, pietruszkowe, ze szpinaku, z bobu, z suszonych pomidorów, z rukoli...) i dowolny ser albo podsmażone tofu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat. Podrzucajcie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam wszelkie makarony, mam duży zapas od http://makaronyanna.com.pl/ i je najczęsciej wykorzystuję do zrobienia szybkiego dania. Czasami wrzucam brokuły z sosem śmietanowym, czasami pieczarki, cukinie z serkiem mascarpone, albo z porem. Naprawdę jest wiele pysznych możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony polecam przepis na pyszną i zdrową tartę gryczaną z warzywami i olejem rzepakowym http://pokochajolejrzepakowy.eu/tarta-gryczana-warzywami-olejem-rzepakowym/. Na tej stronie znajdziecie wiele ciekawych przepisów z zastosowaniem oleju rzepakowego, jak się bardzo okazuje produktu wykorzystywanego nie tylko w kuchni ale także np w kosmetykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×