Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysł na prezent na Dzień Matki

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakiejś inspiracji na dzień Matki. Moja mama nie lubi lubi wydawać pieniędzy na siebie, więc może ja coś fajnego jej sprezentuję. Tylko nie ubrania i perfumy, bo to strasznie oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku chcę dać mamie coś naprawdę ekstra, więc kupuję jej pobyt w świetnym hotelu ze SPA - http://www.palaczakow.pl . Jestem pewna, że się ucieszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie jesli nie lubi na siebie wydawac do taki wyjazd do spa moze byc dobrym pomyslem, pod warszawa jest fajne miejsce - hotel Jaworowy Dwór, cisza spokój, można się zrelaksowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle że jakiś pakiet zabiegów byłby fajny. troche by się odprężyła i zrelaksowała, zobaczylaby że dbanie o siebie to nic strasznego ;) Ja mojej wykupiłam zabiegi we wrocławski MadClinic, mam nadzieję, że sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinka1
a książka ? Taki prezent nie jest oklepany a ponad czasowy . Księgarnia matras zrobiła specjalną promocję na dzień matki . Można ksiązki kupić już o 30% taniej. Nie jest nudny ciekawy gift, zastanów się koniecznie czy Ci pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również myśle, że SPA jest strzałem w dziesiątke! Moją mame ostatnio wysłałam do Ciechocinka do hotelu Abidar. Bardzo kameralne miejsce stosunkowo nie drogie. Oferuja w SPA wiele zabiegów miedzy innymi okłady borowinowe i liposukcję ultradźwiękami. Myślę, że twoja mama bylaby wniebowzięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem weekend w SPA to znakomity pomysł na taki prezent dla mamy. :) ja kupiłam mamie pobyt na Mazurach w http://www.zalesiemazury.pl/ i bardzo się ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadid
Ja proponuję książkę - nie wiem, jaki gatunek preferuje Twoja mama, ale ciekawą ofertę znajdziesz pod adresem - www.bonito.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×