Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość543543

kierownicy krzywo na mnie patza

Polecane posty

Gość gość543543

Witam. Mam problem gdyż do jakiej kolwiek pracy nie pójde mimo, że się staram i pracuje jak karzą, nic szczególnego nie robie w każdej kierownicy krzywo na mnie patrzą i często, aż szukają na siłę o co się przyczepić i chętnie by się mnie pozbyli. Samo to uczucie nie jest miłe i to, że trzeba się bardzo przez to pilnować. Na prawdę pracuję ok, wszystko mi to mówia, nie robie szczególnych problemów. Teraz chodzę do pracy w której muszę jeszcze przetrzymać miesiąc, dwa. Problem jest taki, że teraz przychodzi nowy kierownic i będzie szkolenie pierwsze dwa tygodnie jak w szkole. Raz go już widziałem i już czuje, że będzie to samo. Proszę pomóżcie mi. Co może być nie tak, jak się zachowywać, co robić? Szczególnie jak dobrze wypaść pierwsze 2 tygodnie w warunkach podobnych do szkoły. Jestem młody. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
sa dwie opcje 1) albo masz takiego shiza 2) masz w sobie jakas irytujacac ceche z ktorej nie zdajesz sobie sprawy Chyba nie sadzisz ,ze wszyscy kierownicy tego swiata sie zmowili przeciwko tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×