Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella_bf

Suknia ślubna April Kepner z serialu Chirurdzy!

Polecane posty

Gość ella_bf

Dziewczyny! Nie uwierzycie, ale udało mi się kupić dokładnie ten sam model sukienki, które miała na sobie April Kepner z serialu Chirurdzy (Peter Langner "Waking up") :D Takie było moje postanowienie: jeśli nie będę mieć wymarzonej sukienki, nie będzie wesela. ;-) No i marzenie się spełniło i wesele już prawie gotowe! :D Do moje ślubu pozostały jeszcze 2 miesiące. Po ślubie pokażę Wam oczywiście zdjęcia. :) Wszystko będzie do oglądnięcia na moim ślubnym blogu: weselemi(kropka)blogspot(kropka)com Możliwe też, że tę prześliczną suknię odsprzedam (nie mam na nią niestety miejsca w szafie - teraz chwilowo reszta ubrań jest bardzo ściśnięta w pozostałych szafach). Obawiam się jednak, że po weselu nie będę miała wymówek, by dalej ją trzymać kosztem pozostałej garderoby reszty domowników. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: weselemi@gazeta.pl. Będę odpowiadać na wszystkie pytania. Mój rozmiar to zwykle 38 a wzrost to 167 cm. Aha, po ślubie (czyli po 15 lipca 2016, będzie możliwość przymierzenia sukni w Krakowie). :) Pozdrawiam Was wszystkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara! Dorzuć jakieś zdjęcie swoje koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kupiłaś tą suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella_bf
Oczywiście dodam zdjęcia jak będę je już miała (czyli po weselu). Tylko nie wiem, czy na forum można dodawać... Jak nie, będą po prostu na blogu. ;-) Sukienkę kupiłam przez Ebaya (wiem, że ryzykowałam zły rozmiar, ale musiałam ją mieć ;-)), a ponieważ nowa kosztowała (konsultowałam z jednym salonem sukien ślubnych w Londynie) coś około 9000 funtów (czyli masakra :o ), to nie było innego wyjścia. ;-) Za sukienkę zapłaciłam w przeliczeniu na złotówki około 6500 PLN czyli o wieeeele mniej. :-) A suknia wygląda dalej jak nowa. To chyba ze względu na niesamowicie dobre materiały, z jakich została zrobiona: czyli przede wszystkim jedwabna organza. Coś pięknego! Nie wiem, czy będę w ogóle chciała ją zdjąć w pod koniec wesela. ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako że nie wiem, jak wstawić na tym forum zdjęcia, a już mam ich kilka z wesela, podaję link do facebookowej strony fotografa. Jeśli linki Wam nie będą działać, poszukajcie na facebooku Warsztat Spojrzeń. To oni robili nam zdjęcia podczas wesela. :-) facebook.com/warsztatspojrzen/photos/a.746212952118532.1073741849.530552197017943/1149754755097681/?type=3&theater facebook.com/warsztatspojrzen/photos/a.746212952118532.1073741849.530552197017943/1148917331848090/?type=3&theater facebook.com/warsztatspojrzen/photos/a.746212952118532.1073741849.530552197017943/1148571658549324/?type=3&theater Podobają się Wam zdjęcia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglądałaś cudownie :), naprawdę. Gratuluję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie filmowe, serialowe suknie ślubne wam się najbardziej podobały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiscie nie do konca podoba się ta sukienka. Mój ideał znalazłam w naszym rodzimym sklepie http://www.duber.com.pl/ Polecam przejrzec sobie ich stronke, maja naprawde boskie propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×