Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wylizywanie talerzyka :)

Polecane posty

Gość gość

W sumie to chcę sprawdzić moją teorię, czy psychol w tych godzinach może więcej niż raz na minutę 😴 To moj***adania nad gęsią :classic_cool: Ale dodatkowo, kontynuując wczorajszy wątek, kto ma ochotę na kulinarne cudeńka Wadi, zapraszam do lizania :P ;) Dziewczyny 😘 Miłego dnia :) M.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest niestosownego w zwrocie " moje/ ba/da/nia"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Człon : J/e/b/a ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Dzien dobry i do potem:) Moze sie okazac, ze ges jest prawdziwym facetem. Chce zawsze, nie zawsze moze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
:D Dobre Wad ;) Chce, ale musi poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cioteczki 😘 :) x gość muszka dziś Człon : J/e/b/a oczko.gif Miłego dnia usmiech.gif x Aha, człon ;) Teraz ja je/bł/am :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Taki był mój zamiar użycia tego słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera69 dziś Dzien dobry i do potemusmiech.gif Moze sie okazac, ze ges jest prawdziwym facetem. Chce zawsze, nie zawsze mozejezyk.gif x Ale że nas chce? 😴 To nigdy nie może i nigdy móc nie będzie, życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popracowane, podecydowane :) Gęsia, no gdzieś ty? Nie chcesz lizać talerzyka? 😴 Więc jednak chyba teraz nie możesz :P ale kontynuujmy studia nad gęsią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
To juz lepiej wylizac talerzyk...skosztowac malinek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wad, Twoje maliny mnie prześladują i ta czekolada na nich, jesteś okrutna 😴 W ogóle mnie cała ta "kompozycja" prześladuje i skłania do zbereźnych myśli, nie wiem zupełnie dlaczego... :classic_cool: Masz może jakiś pomysł, skąd mi się to wzięło? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to ja Mid, raczej z Musią mnie nie mylisz, ale na wszelki wypadek składam podpisik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M E
Będę się może w nagłówku podpisywać :P Powinnam skrobnąć coś, co nie jest postem albo mailem, no powinnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje\ \b\a\dania tak to jest jak się nie umie pisać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle lat na kafe i nawet nie umieją pisać bez cenzury :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M E
Widocznie nie chciało się posiąść tej jakże cennej umiejętności 😴 Ilość lat jasno podana do wiadomości: wiosna/lato 2014 😴 Policz własne, pani starsza, matrono na forum-e 😴 🖐️ Idę pisać [spioch 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M E
Rozumiem, że następna malinka będzie na łonie natury, w świetle księżyca i jeszcze będę mogła liznąć? Zabijesz mnie wrażeniami! 😭 Zaraz nastąpi czas, w którym gęsior może :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M E
Bilet powrotny, czy w jedną stronę? ;) Ale naprawdę będziemy to robić pod księżycem? Lizanie malinki (-ek?) jednostronne, czy wzajemne? ;) x Widzę, że w nocy moderacja (?) się napracowała ;) znów podbijając parę tematów, żeby ożywić tę umieralnię :) Marny trud, ale miejsce wciąż nadaje się akurat na (tak, tak :P) kontynuację badań nad gęsią i zapasy z nią :classic_cool: Na inne rzeczy nieodmiennie proponuję inne miejsca ;) Np. pod księżycem u Wadusi :P C, W, M 😘 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Wzajemne, a jakze...;) wylizywanie i spijanie z dziobkow, albo nie dziobkow. Z powrotnym lepiej sie powstrzymac:) Dzien dobry i pa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera69 dziś (...) wylizywanie i spijanie z dziobkow, albo nie dziobkow. x Przyznam Waduś, że to stanowi dla mnie pewną zagwozdkę ;) Zgubiłam się z czego mamy spijać :classic_cool: Będę miała, o czym myśleć na resztę dnia :P 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!! Chyba się domyślam kto Wam wkleja ten spam z gęganiem. I nie jest to żaden Duch Cafe... Robi to administracja z zemsty o Arkę. polecam ten temat http://f.kafeteria.pl/temat/f6/czy-dlugo-jeszcze-zamierzacie-dawac-ze-na-ero-nie-ma-problemu-p_6519097 i wypowiedź z 2016.04.29 czarno na białym widać że komuś się nie spodobało że zostało założone konkurencyjne forum. druga sprawa, nawet największy nolife nie byłby w stanie śledzić Waszych wpisów 24/7 i ich spamować. Tylko ktoś z redakcji posiadający jakiś skrypt monitorujący. Smutne to, bo zamiast zająć sie Petrovem, albo innymi posranymi osobnikami to uwzięli sie na Wasze tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M E
Gorzej Waduś, kiedy się okazuje, że rzeczywistość nie dostaje do wyobraźni, ale nam to nie grozi :classic_cool: Dałabym zdjęcie jakichś malinek, ale stąd nie mogę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzliwy gościu, że jest to jest ktoś z moderacji jest tak samo prawdopodobne jak to, że nie jest :) Nie jest to nikt ani zdrowy, ani szczęśliwy, to jedyny pewnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to widzę, jak pod księżycem u Wadusi będziecie zadawać pytanie, czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie :classic_cool: https://www.youtube.com/watch?v=bzPBfe1VLr4 Ta piosenka dla mnie coś znaczy, kiedyś dopadła mnie i mojego współlokatora jakąś chwilę po tym gdy wyznał mi, że się we mnie zakochał. I tak nas zastała u mnie w pokoju, chwila milczenia, spojrzenia w oczy i śmiech na ten tekst wymowny;) Taka poezja życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usta milczą, dziobek śpiewa, lecz dziewczyna nie słyszała w tańcu tak zajęta, .. lecz pamiętam jak mi zaśpiewała: Nie dokazuj gęsior nie dokazuj, przecież nie jest z ciebie taki cud. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątają Chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×