Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wylizywanie talerzyka :)

Polecane posty

Gość gość
xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
A jednakn ozyl:o Dokad to, Muszko?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M E
Widzę, że gęsior już może :classic_cool: Brawo gęsior :classic_cool: Muszko, potem wyłowię z pierza Twoje nutki :) Jutro nowe testowanie, szykuj się na rano gęsior :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzałam w linki, nie zapytam Muszko, czy odwzajemniłaś współlokatorowi odpowiedź na pytanie, czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie, ale coś mi mówi, że ta bajka się dla niego nie skończyła szczęśliwie niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poezja życia", ładnie powiedziane :) Życia to najczęściej proza, ale znam, znam, zdarzyło się, a nawet zdarza i poezja w słowach, a także między słowami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakończę temat pchnięciem, zanim gęś dostanie jutro nowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślne jesteście, ale czy to się dla niego nie skończyło szczęśliwie? ;) Hmm ciężko powiedzieć, czy przypadkiem nie ożenił się z większą heterą ode mnie :P Zatem to już chyba rozważania natury filozoficznej :P Fajnie było w każdym razie to przeżyć i tak, poezja w życiu trwa często tylko chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Czyli Ty zatrzymalas poezje, a proze zostawilas jemu?:) Bajki koncza sie na slubach, bo pozniej nie jest juz bajkowo;) szczegolnie, gdy poslubia sie hetere:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poezja między słowami " Mid to równie piękne powiedziane, choć nie znaczy, że nadal nie może być oralna :P I tak, ten języczek nie jest użyty przypadkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz gęś, niezależnie od sympatii i antypatii na forum wszycy uważają, że jesteś chory psychicznie. Nie gniewaj się, tak po prostu jest. Jeśli jedna osoba Ci mówi, zlekceważ. Jeśli dwie zastanów sie, jeśli trzy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mógłby mi wyjść wiek nastolatki, chcę być młoda duchem, mentalnie, czy jakkolwiek ;) Pytania nie są tendencyjne, tylko to poważne quizy badawcze, wiec proszę je tak traktować.. Lecę bzykać, pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMieszka_
Zdaję sobie z tego sprawę Wad, wrzucam to w ramach zabawy i śmiechu. Nie traktuję poważnie quizów z o2 :O Nie lubię tak się tłumaczyć z czegoś co jest powodowane chęcią 'wygłupiania się' :( Uprzedzam, że największe głupotki plotę żeby było wesoło. Tylko i wyłącznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMieszka_
Ok, czasami ludzie biorą moje wygłupy na poważnie i wychodzę na na jakąś taką... dopiszcie co chcecie. Trzeba mnie dobrze znać, żeby wiedzieć, że ja się po prostu nabijam, no albo trzeba mieć takie samo poczucie humoru. Idem, może nie muszem, ale tak będzie lepiej dla wszystkich 😭 Don't Cry for me Argentina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera69 dziś Jutro Eve przyrzadzi nowy temat.Ale nie o malinach, bo one staly sie zbyt mainstreamowe na tym forumcool.gifxZupełnie bez związku skomentuję to trzema śmiejącymi się głowami :D:D:D :classic_cool:Jutro bez malin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve wyszedł wiek dorosły (więc według standardów tutejszych emerycki, fakt) 😭 Dobra wiadomość jest taka, że też nie jestem psychopatką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×