Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fryzura z Koszmaru

Polecane posty

Gość gość

Moja fryzura przypomina zwichrowane obrzeża ogrodowe. Króciutka grzywka i włosy na karku. Wystrzyżony króciutko kark zasłaniają długie włosy od połowy głowy do połowy szyi. Natomiast od wierzchołka głowy włosy są przycięte do jej połowy, a na samym czubku stercząca kępka włosów niczym krzew. Takie cięcie wykonała P. WERONIKA RACZYŃSKA w salonie Hair & Beauty w Warszawie przy ul. J. Bellotiego 1. W taki sposób ostrzyżone włosy będą odrastać około dwóch lat. Prosiłam o fryzurę wizualnie zwiększającą ilość włosów o długości na linii usta - broda z grzywką o długości poniżej oczu. Celina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj foto do oceny :) juz sobie wyobrazam twoj fryz. Musi to okropnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Celino. Istotnie przedmówczyni ma rację i powinnaś wrzucić focię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Celinko odrosna nie martw sie. Teraz lato i szybko urosna wlosy, myj codziennie to i wtedy szybciej rosna gdy sa czysciutkie. Ja myje codziennie i szybko rosna. Tez mialam zrobiony koszmar na wlosach ale wyluzowalam bo nerwy i tak by nic nie dały. Mialam wlosy do połowy pleców, scieto o wiele za duzo i czekam az urosna. Nie uzywaj tu nazwisk, bo to niebezpieczne jest. Kiedys na jakims temacie ktos zle wspomniał o jakiejs kosmetyczce i cyrk sie zrobil i straszenie. Po co ci to? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem nawet najlepsza fryzjerka zrobi gowno na glowie, normalka , fryzjer o ktorego babki sie zabijaly, kolejki miesięczne, az wreszcie doczekalam sie a pozniej ..., zalowalam ze tam poszlam, wyszlam zdolowana z glowa w chodniku, juz nie bylo blasku lekkości , byl kolor stopiony z cera, jakies toffi czy cholera wie co, teraz stanowczo mowie: jasne, zalezy mi na długości , z przodu krócej z tylu dlugo, kiedys fryzjerka zrobila mi odwtotnie, z tylu do karku z przodu do cyckow, chcialam ja zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×