Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaludynka121

Brama do garażu Brambud

Polecane posty

Gość Kaludynka121

Witam wszystkim :) Znalazłam z mężem tego producenta bram i patrząc na realizacje na ich stronie naprawdę fajnie to wygląda. Chcieliśmy własnie u nich zamówić bramę do naszego garażu. Jednak wolałabym najpierw poznać Wasze opinie, więc jeżeli mieliście z nimi kontakt to czekam na odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbocz31
Bramy robią najwyższej jakości. Około roku temu wykonywali bramę również mi. Zrobili wszystko zgodnie z zamówieniem i elementami na które kazałem zwrócić szczególną uwagę. Brama bardzo solidna, świetnie izolowana o grubości 40 mm. Sprężyny i pozostałe materiały to najwyższa klasa. Dlatego jeszcze raz mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boldon41
My korzystaliśmy z usług tej firmy nie przy bramie garażowej ale przemysłowej do hali. Realizacja bardzo dobrze im wyszła. Wpisałem wymiary w formularzu na stronie Bram-Bud i odpowiedź przyszła szybciutko. Dodatkowo dobrali automatykę i wykonali mi montaż. Oby więcej takich firm! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek51
W poprzednim domu mieliśmy ogromne problemy z bramą a to sprężyny pękły zaraz po zamontowaniu, a to automatyka sie zacinała-koszmar. teraz chcieliśmy już zadbać o to w 100% i tak znaleźliśmy Bram-Bud. Obawiałem się ale niesłusznie bo rama przyszła super tak jak było zamawiane. Dodatkowo 40mm grubości i bardzo dobra izolacja. Wzięliśmy także automatykę z ich oferty, którą montowali. Mija już 14 miesiąc i nic się nie dzieje złego i to na prawdę cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotka1
My mamy bramę z Roletexu. Sprawdza się znakomicie. Mają dobre ceny i jakość jest świetna. Warto się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montarz
Może zainteresują was automatyczne rozwiązania do bram http://www.nice.pl/Produkty,673/Automatyka_do_bram/Akcesoria Mnie się wydaje że bramy z automatyką są wygodniejsze. Warto zapoznać sie z ich ofertą. Tym bardziej że Nice słynie z dobrych wyrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Roletex. Ta marka jest dla mnie najlepsza. Oferuje atrakcyjne rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Mają świetne i niedrogie bramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mogę potwierdzić, że świetne bramy ma Roletex. Jak widać nie tylko ja tak sądzę. Robią solidne i dobrej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warte uwagi bramy do garażu oferuje BramSerwis - http://www.bramykolobrzeg.pl/oferta/dla-domu Sama firma jest z Kołobrzegu, więc jak ktoś z tego miasta lub z zachodniopomorskiego to niech koniecznie się do nich zgłosi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk76
W takim razie może warto zwrócić również uwagę na jeden z najnowszych modeli opis Hormann, a mianowicie Renomatic Light. Brama dobrze izolowana, dostepna w kilku wersjach kolorystycznych oraz objęta aż 10 letnią gwarancją. Warto dokładniej obejrzeć je na stronie producenta, ponieważ są rzeczywiście pod względem przygotowania moim zdaniem bez zarzutów. no i oby służyły nam jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę sprawdzić sobie ofertę Roletex. Mają fajne i niedrogie bramy. Poza tym mają wiele ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssb

Bramę garażową marki Wiśniowski w niezłej cenie zamówiłem przez stronę http://safedoor.pl. Przyjechali zamontowali, wszystko chodzi okej, płynnie, lekko bez szarpania się przy otwieraniu – zamykaniu. Montują na terenie Krakowa i okolic, mają autoryzację na te bramy, wiedzą jak zainstalować taki system szybko i porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×