Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że nastolatki...

Polecane posty

Gość gość

Masowo kopuluja ? Programy typu Szkoła Ukryta Prawda itp lansuja tezę że gimnazjalstka koniecznie z kimś musi uprawiać seks ,łykać tabletki anty itp . Jak to jest rzeczywiście / Pytam mające dzieci w tym wieku . Nie tak dawno tego typu zabawy miały (przed 16 r.ż ) nieliczne panny z patoli plus b.rzadko "normalne" na ogół rozpieszczone/rozwydrzone dziewuchy .Teraz w gimie serio tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co człowiek to inna historia. Weż pod uwagę że o zwykłych dzieciach programu by nierobili bo nie wzbudza żadnych emocji, muszą być jakieś ekscesy. Pewnie sie zdarza że sie bzykają raz na jakiś czas ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze tak bylo ze 16-18 lat to burza hormonalna. Chodzilam do liceum kilkanascie lat temu i wiekszosc z kolezanek kolo 16-18 miala inicjacje seks., wiele zaczynalo brac tabletki - czy to na pryszcze, bolesne okresy czy w celach stricte antykonc. troche do tylu masz wiedze. aha, bylo to dosc elitarne liceum, wiec nie krag patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.05.2016 o 20:02, Gość gość napisał:

zawsze tak bylo ze 16-18 lat to burza hormonalna. Chodzilam do liceum kilkanascie lat temu i wiekszosc z kolezanek kolo 16-18 miala inicjacje seks., wiele zaczynalo brac tabletki - czy to na pryszcze, bolesne okresy czy w celach stricte antykonc. troche do tylu masz wiedze. aha, bylo to dosc elitarne liceum, wiec nie krag patologii

Ja miałam te burze do 20 roku życia bo do wtedy też się jest nastolatką, przeszło mi to i nie uprawiałam seksu.Za to teraz moja siostra lat 19,masakra te czasy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja do 20 roku zycia mialam 7 partnerow wiec chyba tak. Za to moja znajoma miala juz wtedy 18 wiec jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29-letnia

Inicjacie seksualną w wieku 16-18 lat miało z 90% koleżanek ze szkoły, patrząc po relacjach z ich ówczesnymi chłopakami.

To było normalne środowisko, dziś to dojrzałe kobiety, w większości z dobrym wykształceniem, karierą, rodzinami. Akurat w moim otoczeniu, wiele związków koleżanek z tymi chłopakami z lat nastoletnich utrzymało się bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×