Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tumanienka

jak uczyć się sprzedawać?

Polecane posty

Gość tumanienka

Hej, uwielbiam dziedzinę urodową więc wzięłam się za sprzedaż wyszukanych kosmetyków na allegro ale chcemy jednocześnie prowadzić sklep internetowy. Od strony załatwiania towaru, wysyłek itd mam moją siostrę :) ale z nas dwóch w komputerachjednak ogarniam się ja i przypadła mi niechlubna rola technicznego od oprogramowania itd. kompletnie się na tym nie znam, nie chcę zrobić sobie niechcący negatywnej reklamy przypadkiem więc chcę się trochę w tym podszkolić. nie jakies tam ładowanie kilku tysięcy w szkolenie, raczej poodwiedzanie stron, poczytanie, jakieś wskazówki od ludzi którzy już tym się długo zajmują i chętnie dzielą wiedzą. Może i mało takich ale na pewno się znajdą, tylko ja o nich nie wiem. ale może wy? nie koneicznie nazwiska, wystarczą linki, podpowiedzi. po prostu pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
podstawowa zasada handlu ,nie tylko w necie brzmi "ludzie kupują oczyma " ,musisz mieć perfekcyjne fotki ,dobre tło i przydałyby się tez zachęcające zdjęcia osób które rzekomo stosowały dany kosmetyk. Zrób sobie jakiś darmowy kurs photoshopa czy innego programu do obróbki zdjęć ,znajdziesz w neci ,nawet na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baylis
Cześć Tumanienko, Jeśli chciałabyś założyć sklep internetowy, a brakuje Ci doświadczenia, możesz skorzystać z polecanego rozwiązania do prowadzenia sprzedaży przez internet, np. http://www.iai-shop.com/. Zapewniają wsparcie techniczne, narzędzie do prowadzenia sklepu, a nawet darmowe szablony graficzne. Sądzę, że może to sporo ułatwić, nawet jeśli chodzi o Allegro. Może warto zerknąć co mają do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tumanienka
Oj, dzięki za propozycję na pewno komuś się przyda :) ale ja mam już na oku wybraną esprzedaz.com, również mają dużo narzędzi do prowadzenia sklepu sęk w tym, że nie wiem jak to robić. Laikowi sama pomoc techniczna nie wystarczy, a przeciez nie będę komuś na głowie siedzieć i każdy pierdół pytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMFORA68
a nie mają jakiegoś instruktażu dołączonego w przypadku zakupu abonamentu czy w ogóle rejestracji u nich? bo widzę, że i darmowe opcje korzytsania z oprogramowania są, to może w jednych instruktaż jest, w innych nie ma? myślę, że zamiast domniemywać najlepiej byłoby napisać do nich bezpośrednio. jeśli im zależy na kliencie to na pewno udzielą wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitaszewska
wyszłyśmy na głupie dziewuchy :D obserwowałam od początku wasz wątek i wczoraj dostałam odpowiedź od nich, że jeśli wykonamy bardzo skomplikowane zadanie otwierając ich kanał na youtube esprzedaztv to tam będzie wszystko wyszczególnione w różnych filmach czego dotyczą i jak po kroku się nimi obsługiwać ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja również polecam Iai-shop.com. Prowadza świetne szkolenia online i mają bardzo dobra obsluge klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taki tam śmieszny kapelusik
ja tam to oglądałam po tym jak już wykupiłam xd ale co za różnica bo i tak przecież to nie jest jakoś bardzo skomplikowane, wczesniej miałam gorsze. To że coś jest mocno zaawansowane to nie znaczy że jednocześnie od razu musi sprawiać problemy. to może się wydawać takie oczywiście ale mówię wam, odrobinę praktyki i dosłownie po tygodniu dwóch juz robicie niektóre czynności automatycznie. a jak sprzedaż jest duża to tym bardziej - im częściej ma się z czymś styczność to tak włanie szybciej się utrwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep internetowy to wymagające ale i opłacalne zajęcie. Dobrze jest też docierać do klientów na wiele różnych sposobów, bo wtedy zwiększa się szansa na wyższy zarobek. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak robić to dobrze to polecam szkolenia na http://jakubfrankiewicz.eu/sciezka-kariery/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×