Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak ukryć pampersy dla dorosłych?

Polecane posty

Gość gość

Jak ukryć pampersy dla dorosłych? żeby te szajsu nie było widać przez spodnie? No masakra jak oni to produkują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosić luźne spodnie albo spódnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tenna lady maja cieniutkie pieluchomajtki niewidoczne i nie krepujace Te zwyczajne pampersiaki sa okropne Wiem,bo tez czasem uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalistyczne wkładki TENA Lady zupełnie nie odznaczają sie pod ubraniem. Do tego są wygodne, a ich specjalna budowa zapobiega przypadkowemu przesunieciu. Na stronie producenta są dostepne bezpłatne próbki produktu, który przyjdzie do Pani w nieoznakowanej paczce. Dziki temu bedzie Pani w stanie sprawdzić grubość i skuteczność wkładki przed zakupem pełnego produktu. W razie jakichkolwiek pytan - zapraszam do kontaktu. Ekspert TENA Lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberta8
My mamie kupujemy te tena pants i po założeniu nic nie widać że je ma założone zakłada się je jak zwykłą bieliznę idealnie przylegają do ciała kiedyś widziałam że można nawet ich próbki zamówić więc warto zamówić taką na spróbowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tena ma faktycznie dobre produkty do tzw. cichej roboty. Zarówno dla osób chodzących jak i leżących - chłonne, oddychające, dyskretne, w kilku rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xianka
Ale czy one są grube czy cienkie? Pod ubraniem są widoczne? No i jak z chłonnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana6
Te tena pants są delikatne i miłe w dotyku. Dobrze chłoną zarówno mocz jak i jego zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nosisz bo lubisz, czy musisz? Bo jak lubisz to po co ukrywac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze pieluchy bo nie trzymam zapinane normalnie bo lepiej jest wymienić tak, a nie ściągać spodnie. 3 pieluchy dziennie zużywam i nie wstydzę się czy widać czy nie. Jak trzeba nosić to trzeba. Różne są choroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos musi nosic to niech nosi. Ja czasem tez nosze w nocy jak spozyje duzo alkoholu to sikam ;p Moja babcia nosi tena slip ma refundowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak
Ja nosze pampersy najbardziej chlonne i grube zapinane na bokach wczesniej nosilem molicare super plus nocne takie fioletowe. Gdy wycofali te pampersy szukalem innych nosilem seni super plus , tena maxi plus. I znalazlem abena abri form l4 najbardziej chlonne i najgrubrze pampersy jakie chyba produkuja, sa rewelacyjne chlonnosc duza wygoda komfort jeden pampers wzupelnosci starczy mi na 12 godzin nie obchodzi mnie to ze jak w niego zrobie to musze szybko zmieniac moge sie z nim swobodnie poruszac. Moja kolezanka tez nosi pampersy nosila seni super i molicare super musiala zmieniac go 3 razy nadzien i na noc. Gdzie wyszla na zakupy czy na uczelnie brala ze soba pampersa na zmiane w ubikacji musiala zmieniac kiedys byla u mnie i zobaczyla ze nosze pampersy i sie mnie zapytala jak z tym sie ukrywam ja jej odpowiedzialem ze nie ukrywam sie z tym bo to jest krepujace i pokazalem jej jakie nosze pampersy namowilem ja zeby przymierzyla i sprobowala nosic ona odparla na to ze bedzie widac pod spodniami, ale poszla do lazienki i go zalozyla dalem jej jeszcze drugiego na zmiane. Przyszla do mnie na drugi dzien i powiedziala ze sa rewelacyjne i gdzie je kupilem ze jeden pampers starczy jej na caly dzien i sie nie musi przejmowac zeby zmienic. Przestala sie przejmowac ze widac pod spodniami czy legginsami teraz nosi je caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosze pampersy dla dzieci bo są bardzo dyskretne i chłonne a boje się założyć te dla dorosłych będzie widać,noszę zazwyczaj spodnie,zrobi się gorąco na dworze to sukienka,nie wiem co zrobić? chcę uniknąć wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę super seni plus w dzień i w nocy i nie widać ich pod ubraniem, a mam komfort i brak mokrych ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę pieluszki tetrowe ,tak złożone ,że nie odznaczają się pod spódniczką czy dżinsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garsonirka
Ja kupuje specjalne pieluchomajtki z teny http://www.tena.pl/ , które idealnie dopasowują się do ciała, są cienkie dzięki czemu nie widać ich pod ubraniami i bardzo chłonne co daje mi komfort przy codziennym stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Kobietom polecam majtki wyszczuplające w rozmiarze nieuwzględniającym pampersa - moja partnerka tak sobie radzi i efekt jak na moje oko jest co najmniej zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia93

Hej , jestem Kasia, . Jest tu ktoś abdl? 

Chętnie pogadam i się spotkam, szukam opiekuna, wiecie gdzie mogę kogoś takiego znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia93

Hej , jestem Kasia, . Jest tu ktoś abdl? 

Chętnie pogadam i się spotkam, szukam opiekuna, wiecie gdzie mogę kogoś takiego znaleźć?

Mój numer GG: 68359673 
Wybaczcie zapomniałam podać numer GG 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retrotights

Używam senni o największej chłonności sa grube i niestety trochę widać jak ma się je na sobie zwłaszcza w obcisłych spodnaich wie cprzewaznie zakaldam spodnie dresowe chociaż i przez nie tez wprawne oko dostrzeże to zgrubienie w kroku zwlaszacza jak się co nieco popusci.Ja mam to gdzies skoro je nosze to sluza nie dla ozdoby a wiadomo w jakim celu dobrz eze produkują dla dorosłych a nie jak to kiedyś bywalo tetrowe jedynie które przemakaly .Pieluchy nosze od dziecka (musze)traumą było bedac nastolatkiem pampersow niebyło nosiłem pieluchę tetrowa z foliowa wkladka która często szelescila podczas chodzenia a i tak niewiel pomagala jak się wypruznilem po bokach ud rajtuzy miałem mokre w kroku,Obecnie mam komfort  chodzenia a ze w trakcie dnia jak się popusci co nieco zwisają pod ciężarem rajtuzy  niebardzo wytrzymują obciążenie i nawet jak amm na sbie spodnie dresowe niestety widać ale oswoiłem się jzu z tym i niezwracam uwagi na dlupie komentarze 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleena

Teraz jest taki duży wybór środków chłonnych, ze na pewno da się dobrać fajne dyskretne wkładki czy pieluchomajtki. Jak nie wiesz na co się zdecydować, to np. w aptece doz bez problemu dadzą Ci próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulina

Wkładki Tena spełnią swoje zadanie są chłonne a przy tym dyskretne, pampers na noc polecam. Proponuje zajrzeć do Doz można pogadac poradzić się a na pewno wszytsko się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na pieluchomajtki z Teny można je kupić w doz, nie są widoczne pod spodniami a dobrze chłonął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dziewczyny co lubi pieluchy najlepiej opiekunki lub obopólna zmiana pieluch. O mnie mam 27lat i od niedawna zacząłem się moczyć w dzien a w nocy bardzo często się budzę i wstaje do toalety. Lubie nosić pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2016 o 12:01, Gość gość napisał:

Jak ukryć pampersy dla dorosłych? żeby te szajsu nie było widać przez spodnie? No masakra jak oni to produkują...

Nie krepuj sie normalna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda te z Teny są ok, można tez spróbować takich chłonnych wkładek od nich, a w doz zawsze można wziąć próbkę i sprawdzić czy nam odpowiadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2019 o 20:23, Gość Kasia93 napisał:

Hej , jestem Kasia, . Jest tu ktoś abdl? 

Chętnie pogadam i się spotkam, szukam opiekuna, wiecie gdzie mogę kogoś takiego znaleźć?

Mój numer GG: 68359673 
Wybaczcie zapomniałam podać numer GG 🙂

Hej ,Kasia  ja jestem abld 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×