Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mufffinkaa

Chcę zamontować podsłuch w domu

Polecane posty

Gość Mufffinkaa

Mam poważne podejrzenia, że mój mąż może mnie zdradzać pod moją nieobecność w domu. Często wyjeżdżam w różne delegacje 2-3 dniowe, więc okazji mu nie brakuje. Nie mam pewności, że tak jest, ale moje obawy coraz bardziej się nasilają, dlatego chcę to sprawdzić. Pomyślałam o założeniu podsłuchu w domu lub jakiejś mini kamerki. Czy możecie mi podpowiedzieć jak to wszystko zorganizować? Jak zamontować taki podsłuch? Poradzę sobie z tym sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonard
to zależy czym dokładnie chcesz podsłuchiwać. możesz kupić już gotową minikamerę ( ukrytą np. w budziku) i postawić gdzieś w domu, żeby nagrywała wszystko. ale możesz też zainwestować np. w sam moduł podsłuchowy i zamontować go w przedmiocie który macie już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde mąż ma chyba prawo do zaspokojenia jak cie nie ma w domu? ty balujesz na delegacjach a on ma walić konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufffinkaa
Moduł podsłuchowy? A dam radę to sama gdzieś zamontować? Ja tylko słyszałam o takich podsłuchach, ale sama za bardzo nie ogarniam tego tematu :P Stąd mój wątek na forum. A co do delegacji to ja na nich nie baluje, więc czemu on ma ? No chyba że zacznę i wtedy faktycznie będzie po równo. Także komentarz nietrafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka cwana. To co chcesz zrobić to najkrótsza droga do rozwodu a później będziesz płakać i biadolić. Tyle jego co sobie użyje w czasie twojej nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufffinkaa
Ale ja się nie boję rozwodu! Jeśli mąż mnie zdradza to dlaczego mam być z kimś takim skoro ja jestem w stosunku do niego fair? Dlatego żadnego lamentu nie będzie. A zdrady nie wymyśliłam sobie z kosmosu. Nie chodzi o to, że ja wyjeżdżam i mam taki kaprys żeby zobaczyć co mąż robi jak mnie nie ma. Mam ku temu powody i kilka dowodów (ale nie do końca jasnych) na to, że może mnie zdradzać. Dlatego chcę to sprawdzić, bo jak pisałam nie mam do końca pewności. A jak Ciebie "gościu" laska robi po rogach i Ci to nie przeszkadza to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep który prowadzi sprzedaż tego typu rzeczy powinien mieć też kogoś kto tobie doradzi coś odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odpowiadam gosciowi co jest przeciwny podsluchom a niech wali konia a jak juz ma swoja to niech czeka az wroci z delegacji albo sie nie zeni a pies zaspakaja potrzeby bez zasad a nie człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSarczak
Myślę, że może Ci się przydać podsluch N12 GSM w kablu micro USB http://jbpartner.pl/pl/p/N12-Podsluch-GSM-w-kablu-micro-USB/872 Zamontowany został w nim wysokiej jakości mikrofon z zasięgiem aż do 10m. Tego rozwiązania możesz używać bez ograniczeń czasowych. W tej cenie moim zdaniem jedna z najlepszych opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfin2987

Mnie dobrze poradzo właśnie w Spy Shopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berkosz
Dnia 14.04.2019 o 10:52, Gość delfin2987 napisał:

Mnie dobrze poradzo właśnie w Spy Shopie.

nie znam, warto? Szukam kogoś kto mi coś podpowie w temacie najlepiej żeby dobrał mi odpowiednie urządzenie, że tak powiem adekwatne do mojej sytuacji w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackhawk
8 godzin temu, Gość berkosz napisał:

nie znam, warto? Szukam kogoś kto mi coś podpowie w temacie najlepiej żeby dobrał mi odpowiednie urządzenie, że tak powiem adekwatne do mojej sytuacji w domu

Pewnie że warto. Myślę, że jak porozmawiasz z nimi i przedstawisz sytuację to na pewno wybiorą odpowiednie rozwiązanie. Mi bardzo pomogli w moim przypadku i myślę, że pomogą również Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×