Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem introwertykiem, to straszna cecha, nienawidze swojej osobowości

Polecane posty

Gość gość
Tu 17:10 pomoże mi ktoś ? Przestańcie się kłócić, powiedzcie mi lepiej gdzie mogłabym się udać żeby mi ktoś pomógł, mieszkam w średnim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie jest żaden argument idioto ? Seryjni mordercy, introwertyczni którzy ukrywają swoje przewinienia, również mogą uchodzić za mało znanych, tak samo jak psychopaci o których piszesz. Ale pewnie widać dla ciebie, większość osób na górze drabiny społecznej, którzy rządzą to psychopaci. Gdzieś o tym czytałem, że tak może być, ale czy to akurat prawda ? Ja zbytnio nie wierzę do końca, co podają takie artykuły. Zresztą uważam, że każdy ma coś z psychopaty, gdy dać mu do tego odpowiednie warunki, to człowiek zachłyśnięty władzą, może popaść w pychę, i poczucia ogromnej przyjemności do niszczenia tych niżej. To czy uważasz się za dobrego, czy nie, nie ma różnicy. Odpowiednie warunki mogą z każdego uczynić mordercę który będzie czerpał z żądzy władzy przyjemność. No to widzisz, że tak naprawdę, to każdy może po części posiadać ukrytą osobowość psychopatyczną. Człowiek to skomplikowana maszyna, może posiadać wiele cech, introwertycznych, ekstrawertycznych, psychopatycznych w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępaku, zaparz sobie meliski i przeczytaj uważnie co napisałem, bo póki co to napiertalasz ciągle to samo, nie rozumiejąc o czym ja piszę. Dodam, że kocham gdy o psychologii wypowiadają się ludzie, którzy nie mają o niej pojęcia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że te długie posty smali ten debil od niepłacenia na randkach i od ciągłego psioczenia na kobiety nic dziwnego, że żadna go nie chce, uparty i ograniczony kretyn, który myśli, że ma zawsze rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego do cholery mnie ignorujecie??? Dziewczyna od borderline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, przepuszczam, że to ty specu od dziennikarstwa piszesz o tych ekstrawertycznych psychopatach i bedbojów Jak widać, wcale taki inteligentny nie jesteś, skoro sam nie umiesz wyciągać wniosków z moich postów. Samozwańczy wszystko wiedzący matoł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypuszczam miało być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brałam udziału w tej żałosnej dyskusji, ale tamten gość ma rację, frustracie wiecznie jojczący na kobiety i cały świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak to nie jest żaden argument idioto ?" x A ja znam kilku sławnych ekstrawertyków, którzy zmarli z powodu ćpania i o nich czytałem i czy to znaczy, że każdy ekstrawertyk zaraz jest ćpunem albo że tylko ekstrawertycy są ćpunami? Widzisz idioto jak żałosna jest linia twojej "argumentacji" czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę introwertyków, bo są przynajmniej szczerzy, nie zależy im na opinii innych a ekstrawertycy są fałszywi, sztuczni i lizą każdemu dopsko, aby tylko zyskać atencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranie, ty praktycznie wszystkich wrzucasz do jednego worka. Nie rozumiesz siebie ? Każdy ekstrawertyk według ciebie, to skończony bad boy i *****cz, który siedzi co dziennie na imprezie i chla, ćpa, dyma i robi co popadnie. Jest mało inteligenty. Już po tej analizie, wrzucania cechy osobowości do jednego wora i klasyfikując ją, można ocenić twoje ograniczenie i kretyństwo. W dodatku koleś mnie z kimś pomyliłeś, nie wiem co to za typ narzekający na kobiety i niepłacenia na rankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Każdy ekstrawertyk według ciebie, to skończony bad boy i *****cz," x wskaż mi gdzie tak napisałem albo skończ piertolić. nic takiego nie napisałem, tylko ty sobie tak wmówiłeś, że tak sądzę. po prostu napisałem, że osobowość antyspołeczna częściej idzie w parze z ekstrawersją niż z introwersją co jest FAKTEM - tylko tyle. psychopatą może być i introwertyk i ekstrawertyk, tylko że statystycznie (i "psychologicznie") częściej psychopatą jest ten drugi. to ty z tego stwierdzenia faktu wyciągasz jakieś durne wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja pisałem o tych randkach. a ograniczonym kretynem jesteś właśnie ty, bo to ty zacząłeś uogólniać i bezpodstawnie wrzucać na introwertyków. następnym razem zastanów się zanim spłodzisz coś tak durnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałeś w tym temacie tego. Ale jest tutaj taki jeden, który bez przerwy o tym pisze. O debilnych ekstrawertykach, którym tylko jedno w głowie, że są debilami, a introwertycy to tylko sami inteligentni, nie ma w nich chamstwa, nie piją, nie palą, nie ćpają. Są samymi dobrymi ludźmi. Podobny ma styl do twojego, i nie wiem, czy czasami ty tych tematów nie zakładałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ograniczonym kretynem jesteś właśnie ty, bo to ty zacząłeś uogólniać i bezpodstawnie wrzucać na introwertyków. xxxx Podawałem poszczególne tylko przypadki introwertyków, że byli zbrodniarzami na wysoką skalę. Dlatego piszę, że introwertyk, nie zawsze może być dobrym człowiekiem i może być również przestępcą i zbrodniarzem, jak ekstrawertyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie ja. nie idealizuję introwertyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze. Jest tutaj taki jeden, który tylko pisze o ekstrawertycznych matołach i ćpunach, którzy zaliczają panienki na dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i dziewczyno od borderline - najlepiej załóż nowy temat o swoim problemie, na pewno ci odpiszą, to zaburzenie jest tutaj dość często wałkowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki uwielbiającemu awanturowanie się i udowadnianie że tylko on ma rację Widmusiowi, komentarze introwertyków, którzy chcieli coś wnieść do dyskusji zostały skutecznie zignorowane. Widmo, serdecznie ci dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×