Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolety zewnętrzne

Polecane posty

Gość gość

Na co zwrócić uwagę kupując rolety zewn.? Ma ktoś i może doradzić co jest ważne, a za co nie warto przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymis66
A co powiesz na rolety zewnętrzne od http://www.vidok.com spory wybór, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość wykonania z dobrymi warunkami gwarancyjnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramis43
Rolety nam bardzo często się przydają :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander T
Również mam rolety zewnętrzne i muszę przyznać, że jest to naprawdę fajna opcja jeżeli do domu dociera za dużo promieni słonecznych pomimo, że chcesz sobie odpocząć podczas gorącego dnia bądź po prostu zależy Ci na prywatności wieczorem. My w Poznaniu korzystaliśmy z usług firmy Domega, gdzie mogliśmy liczyć na duże wsparcie obsługi w ich wyborze, wymierzeniu i montażu. Profesjonalna firma, która moim zdaniem warta jest polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zleć montaż firmie która zrobi porządnie swoją robotę, bo nawet najlepsze rolety źle zamontowane będą spędzać Ci sen z powiek. Porównanie i zasadę działania rolet znajdziesz na http://bakarokna.pl tam są zarówno rolety elewacyjne, nadstawne jak i podtynkowe. Oni ci tez mogą zamontować. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto się zastanowić czy naprawdę potrzebujesz ochrony przed włamywaczmi czy tylko "straszaka" na nich? Jeżeli nie widzisz realnego zagrożenia nie inwestuj w rolety antywłamaniowe- rolety zewnętrzne są dużo tańsze i izolują od zimna i ciepła :) jeżeli jednak zależy ci na ochronie to wybierz rolety antywłamaniowe z atestem! :) Sprawdź u nas ;) http://blindi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Never to sprawdzona marka jeśli chodzi o rolety http://www.never.net.pl/ a zewnętrzne to bardzo dobry wybór, bo nie tylko chronią przed słońcem czy zimnem, ale i są dobra bariera przeciwko złodziejowi. Sami właśnie mamy rolety ttego typu i jestesmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jakościowo rolety ma Masters na Nowosądeckiej w Krakowie. Już używam ich rzymskich od kilku lat i nic poważnego się z nimi nie dzieje, poza tym że po prostu są ślady eksploatacji. Teraz niedawno zamawiałem ich markizę balkonową i też sobie super radzi, mamy elegancki cień w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rolety zewnętrzne sprzedaje firma Drutex. Jest to znana firma, która dba o jakość swoich produktów. Rolety zewnętrzne, które od nich zakupiłam świetnie się spisują i są bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć lat gwarancji na silniki do rolet Portos uzyskasz https://silnikdorolet.pl/ i faktycznie dochowują. Jak wdrażałem inteligentne rozwiązania do domu to musiałem jednak zapoznać się z rynkiem silników. Najlepsze marki to Yooda, Mobilus, Inel, ewentualnie Portos jeszcze. Można na tym bazować przy wyborze każdorazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maelka85

A to już jakbym miała montować właśnie rolety zewnętrzne to rozważyłabym również zakup markiz do okien pionowych Fakro. Ich główną zaletą jest to, że chronią przed smogiem. Po prostu mimo otwartego okna można spokojnie wietrzyć wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Takie rolety muszą być solidne. Powinny chronić przed hałasem, złodziejami i słońcem. Między innymi ofertę firmy  Roletex możecie sobie sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debski

U nas dobrze się sprawdzają rolety zewnętrzne Roll-Adam roll-adam.com.pl z Tychów. Firma zajmuje się ich sprzedażą i montażem. Bardzo jesteśmy z nich zadowoleni, bo stanowią dobrą ochronę antywłamaniową, zasłaniają wnętrze budynku no i chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem. Bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menn

U nas są rolety zewnętrzne i wewnętrzne kupowane w Makra2 Salon Okien i Drzwi w Łodzi www.salon.makra-met.com.pl/ Jedne i drugie rolety są firmy Andrzejczak i są solidne, sprawnie działają, bezawaryjnie, jesteśmy z ich użytkowania zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży wybór rolet znajdziesz także w ofercie firmy www.dario-sklep.pl. W ubiegłym roku po wymianie okien zamówiłam stamtąd nowe rolety materiałowe. Posiadają ciekawy design, ładny kolor i bardzo dobre wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniiiska

A ja zamiast rolet, karniszy czy firanek mam na zewnątrz okien zamontowane markizy do okien Fakro. Fajne rozwiązanie. Dekoruje okna, a przede wszystkim zapobiega nagrzewaniu szyb i tym samym wnętrz. Nie trzeba tak mocno używać klimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×