Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przystojni z zarostem są jeszcze przystojniejsi a brzydcy

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie - przystojny facet z zarostem jest jeszcze przystojniejszy, natomiast u przeciętnych zarost niewiele pomaga, ale też nie szkodzi. Zgodzicie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie wypowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć rację. Bez zarostu to sam sobie się nawet nie podobam. Kobiety też zaczęły zwracać uwagę. Niektóre nawet tworzyły podteksty i nie tylko. Najlepszej jak pracowałem z paroma no nie powiem niezłymi mamuskami :D Jedna z drugą się przymilaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez zarostu bardziej seksowniejszy i pociągający w szczególności połączone z wydepilowaną klatą to wręcz daje niesamowite wrażenie zadbanego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pierdoły w tym 22:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja

Przystojny z dobrymi rysami wygląda rownie atrakcyjnie z krótkim zarostem jak i ogolony, przy czym z zarostem bardziej podoba sie tyl które chcą związku, zaś ogolonych wolą te które liczą na przelotny seks. Długiej brody nie ma sensu zapuszczać. Mozna nawet pogorszyć sprawę.

Brzydalowi natomiast faktycznie krótki zarost niewiele pomoże ale już dłuższa, odpowiednio ukształtowana broda potrafi bardzo dużo zdziałać.

Ja tam i tak mam przewalone po całości bo swojej kartoflanej gęby  nie mam czym zasłonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoMiZrobiszJakMnieZłapiesz

Ja nie lubię mężczyzn z zarostem. Nigdy nie lubiłam i nie polubię. Jestem w długim związku więc  teorie" przy czym z zarostem bardziej podoba się tym które chcą związku, zaś ogolonych wolą te które liczą na przelotny seks." można włożyć między bajki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasa
Dnia ‎22‎.‎05‎.‎2016 o 23:53, Gość gość napisał:

sMożesz mieć rację. Bez zarostu to sam sobie się nawet nie podobam. Kobiety też zaczęły zwracać uwagę. Niektóre nawet tworzyły podteksty i nie tylko. Najlepszej jak pracowałem z paroma no nie powiem niezłymi mamuskami :D Jedna z drugą się przymilaly :D

Do mnie w pracy zaczęły się kleić właśnie wtedy jak zgoliłem zarost. Wcześniej mnie nie zauważały bo kojarzyłem im się z typowym dziadem w ich wieku. Te starsze wg mnie wolą gładkich bo od razu myślą że młodziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość sasa napisał:

Do mnie w pracy zaczęły się kleić właśnie wtedy jak zgoliłem zarost. Wcześniej mnie nie zauważały bo kojarzyłem im się z typowym dziadem w ich wieku. Te starsze wg mnie wolą gładkich bo od razu myślą że młodziak.

No właśnie, z tego co widzę zarost postarza każdego faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 22.05.2016 o 22:15, Gość gość napisał:

bez zarostu bardziej seksowniejszy i pociągający w szczególności połączone z wydepilowaną klatą to wręcz daje niesamowite wrażenie zadbanego faceta.

tylko pedaIy tak robią

prawdziwy facet pachnie potem, szlugami, krwią przeciwnika i ma na klacie koszary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

No brzydcy sa brzydcy. Proste 

Tylko przeszczep mordy im pomoże. Tez proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco

Ja mam długą brodę i moja dziewczyna jest z tego powodu zadowolona. Na święta podarowała mi zestaw kosmetyków do pielęgnacji zarostu marki Masveri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×