Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość38

Sympatia

Polecane posty

Gość gość38

Zastanawiam się nad założeniem konta na Sympatii. Czy da się tam poznać jakieś sensowne dziewczyny w wieku 28-38 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa25
Myślę, że da się tam poznać zarówno sensowne kobiety jak i sensownych facetów :) Sama miałam kiedyś konto, zastanawiam się nad powrotem na ten portal. Chciałabym kogoś poznać a nie mam za bardzo do tego okazji. Internet jednak daje możliwości jeżeli chodzi o nawiązywanie relacji damsko-męskich :) Tylko trzeba mieć trochę cierpliwości i być uważnym - można trafić na zboczeńców, desperatów itp (w drugą stronę też to działa). Wierzę jednak, że są tam jacyś normalni faceci, którzy tak jak ja chcą sobie dać szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolo

wpisz w gogle cos pokroju "sympatia gluptak" a zobaczysz tysiace wypowiedzi uzytkownikow o tym czy sie oplaca czy nie sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja tam jestem i bylem i kazda moja randka udowodniala mi,ze namilosc nie zasluguje wg tamtejszych pan. A przestac wierzyc nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatii zdecydowanie nie polecam. Roi się tam niestety od desperatów i creepów. Bardziej badoo czy zaadoptujfaceta - więcej tam osób potrafi się chociażby wysłowić i wyglądać do rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Zdecydowanie polecam biuro matrymonialne www.zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny, mają oddział również w Katowicach. Mają wielu klientów z całej Polski, ja natomiast skorzystałam z opcji VIP z dojazdem do klienta i swatka Anna, przyjechała do mnie osobiście. To właśnie z jej pomocą poznałam miłość mojego życia Olafa, z którym planujemy przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×