Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

maly biust

Polecane posty

Gość gość

Mam bardzo maly biust. Mam 23 lata. Mam 165cm i waze 50kg. Noszę biustonosze 70c, bo taki niby powinnam miec, ale jest on dobry tylko na lewa piers, poniewaz ta prawa jest sporo mniejsza i z tej strony mi sporo odstaje. Dlatego powracam do modelu 75b. Inne modele po prostu powodują (choc rozmiar się zgadza), że wydaje się byc płaska. Wogóle bez stanika ta lewa pierś wydaje się płaska. Mam lekkie skrzywienie kręgosłupa. Wiem, że to moze byc przez to. Noszę tylko jeden model stanika ktory ma bardzo duzy pushup. Nie mam slynnej kreski chocbym napakowala tone wkladek powiekszajacych. Nie podobam się sobie. Wszystkie moje koleżanki mają dużo ładniej wyglądający biust. Najgorzej jest ze strojem kąpielowym. Źeby wyglądał ładnie to muszę nawkladac tam tyle, że moj biust się poci. I tylko jeden model od Gabbiani mnie trochę ratuje. Od jakiegoś czasu ćwiczę brzuch, plecy, mięśnie klatki piersiowej żeby to jakoś zatuszowac i odwrocic uwage. Dużo jem żeby przytyc, ale nie wiem czy to coś pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×