Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sportow

partnerka na wesele

Polecane posty

Gość sportow

Cześć :) Jestem 26-letnim chłopakiem z Wrocławia i szukam partnerki na wesele, które odbędzie się 09.07.2016 (nocleg i dojazd zapewniony). Fajnie by było, gdybyś też była z Wrocławia. Szukam fajnej, miłej, rozmownej i dobrze wyglądającej dziewczyny (niższej niż ja). Nie ukrywam, że troche sam się sobie dziwie, że w ten sposób szukam partnerki, ale jej znalezienie wcale nie jest takie proste. O tym, dlaczego szukam przez internet - w rozmowie prywatnej. O mnie: wykształcony, sympatyczny, rozmowny i przystojny (175 cm, 75 g, atletyczna sylwetka). Chce się po prostu dobrze zaprezentować przed rodziną. Przed weselem oczywiście zapoznawcze spotkanie/a. Więcej na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie: wykształcony, sympatyczny, rozmowny i przystojny xyz CO ZA BUFON!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykra wiadomość autorze: przystojni zaczynają się od 185 :-P Tego nie da się oddzielić od wzrostu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak ;) niech będzie ze od 185. a więc nie jestem przystojny. Jednak, czy jeśli ktoś jest pewny siebie to od razu jest bufonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak kobiety są jakie są. Jestem facetem i jestem pewny, że gdyby ktoraś z was tak napisała to odzew facetów byłby znacznie inny. Powodzenia chłopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co uważasz, ale już 90% potencjalnych partnerek zraziłeś do siebie :_P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok, da się tu jakoś modyfikować te anonse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chociaż jest szansa w tych 10%? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odczekaj autorze jakieś dwie, trzy godziny. Załóż nowy temat i przemyśl każde zdanie zanim je napiszesz. Kolega z Lublina w tej samej sytuacji partnerkę wyszukał po kilkunastu minutach. Ale on wiedział jak to wszystko ubrać w słowa :-D W kontaktach z kobietami ważniejsza jest forma od treści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×