Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pav1o1985

kobiety na portalach randkowych

Polecane posty

sa beznadziejne w większości są brzydkie i maja ogromne wymagania wobec mężczyzn. korzystam z kilku zaledwie takich portali i stwierdzam, że nie ma tam kobiet na poziomie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spora częśc jest bezrobotna i kiedy dowiadują się, że zajmuje się pośrednictwem pracy w niemczech zmieniaja status na wolna oraz w "rodzaju znajomości" wpisują "stały związek w miejsce poprzedniej przyjaźni albo układu partnerskiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa z nimi zaczyna przypominac rozmowe o prace kiedy pytam czy pala albo czym sie intersują zawsze najpierw pytają "a ty?" jakby bały sie udzielić odpowiedzi, która ich u mnie skreśli. jestem zniesmaczony poziomem polskich kobiet w szczególności tych bezrobotnych albo samotnych z dzieckiem na garnuszku podatników:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tam również alimenciary szukające sponsora bądź kandydata na przyszłego alimenciarza. takie w większości są polskie kobiety. te które zatrudniam w niemczech równiez mają roszczeniowy stosunek do świata. nie chce im sie pracowac wykręcają sie od nadgodzin małymi dziećmi i ogólnie żerują na niemieckich podatnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to ty zbyt wiele wymagasz, albo masz wygórowane zdanie o sobie. Tacy ludzie odstraszają normalne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo soba reprezentuje. jestem szanowanym niemieckim biznesmenem, który ma kontrakty w całym kraju. jestem również przystojny i wysportowany mógłbym mieć każdą ale niestety cięzko trafić na te odpowiednią. jak już sie trafi to zawsze ma jakiś defekt: małe piersi, krzywe zęby albo piskliwy głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jedną nawet spotkałem sie w bieszadach ale ją poznałem na tym forum:) nie chciałem jej zapraszać do niemczech bo mogłaby mi narobić wstydu. wstydze sie polaków i kraju z którego pochodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideały nie istnieją to dotyczy obu płci, ciężko jest trafić na wartościowego człowieka. Czasem można też pomylić się i źle kogoś ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę mi z tym nie swoje ze musze rodakom zaglądać w zęby i macać po mięśniach aby ocenic czy nadają sie do pracy ale taki jest świat. nie ja go wymysliłem ja chce jedynie być szczęśliwy z kobietą, która na to zasługuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno też mi zrozumiec jak kobieta nie znająca niemieckiego może aspirować do zycia przy moim boku. ale cóż. ja rozumiem, że można mieć ambicje pomimo braku jakichkolwiek atutów zarówno estetycznych jak i intelektualnych.rozumiem ale nie zamierzam sie na to godzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno taką znajdziesz, świat jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. trace nadzieje. ostatnio przeszło mi przez mysl aby poszukac kogos na love parade może nawet zawsze miałaem takie ciągoty ale dopiero w wolnej wspólnej tolerancyjnej europie odwazyłem sie sam przed sobą do tego przynać. w końcu teraz już nie jesteśmy terroryzowani przez partiarchalne heteroseksualne elity typu arystokracja albo reżim faszystowski jak równiez utrzymywani w poczuciu winy przez kościół katolicki. tylko w polsce jescze te pozytywne zmiany nie znalazły dobrego gruntu i pewnie dlatego polskie kobiety są tak beznadziejne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze ciągnęło mnie do siłowni. uielbiam ten klimat ten zapach te atmosfere wspólnego wysiłku w dążeniu do doskonałości.. jestem pięknie wyrzeźbionym męzczyznom gdybym był równie wygimnastykowany co muskularny to pocałowałbym sie w dooopcie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Polki są beznadziejne dlaczego szukasz w kraju, może warto rozejrzeć się w Niemczech, również problem z językiem nie miałby miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się zdaje, że masz narcystyczne cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie szukam w kraju tylko w internecie. chce dać ostatnią szanse byłym rodakom może troche dlatego, że mam delikatne wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnial dodac ze kobiety srednio odejmuja sobie 7 lat tez to przerabialem podsumuje to jednym zdaniem one w wieku kiedy juz sa skonczone szukaja mozliwosci poprawy zycia ktore sobie same spieprzyly jak byly mlodszi i atrakcyjne to niczego nie osiagnely a na starosc szukaja sponsora ale oczywiscie sponsor ma je gleboko gdzies zostaw to s****wo , jak zobaczys zna ulicy piekna kobiete to popros o nr telefonu takie to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłości nie da się zmienić, ale warto patrzeć pozytywnie w przód. Każdy popełnia jakieś błędy, ludzi doskonałych nie ma. Ważne, żeby nie krzywdzić ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego szukasz w internecie, przecież to nie jest najlepszy sposób, zdarzają się takie związki, nawet udane. Ale nie lepiej pójść w jakieś miejsca gdzie ludzie odpoczywają, spotykają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu na odpoczynek musze zarabiać na ubezpieczenia zdrowotne bezrobotnych w krajach członkowskich uni, które nie potrafią wziąć ich za morde i zapędzić ich do roboty:) najpierw była grecja teraz musimy pracować na polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku trzeba zabezpieczyc socjal dla muzułmanów, gejów lesbijek i pedofili. kto ma na to robić jak nie my polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale w pracy masz przecież styczność z ludźmi, pewnie nie małą grupą. Wiadomo jak to jest, kiedy prowadzi się firmę. Zresztą nikt nie twierdzi, że łatwo spotkać kogoś konkretnego, spełniającego nasze wymagania. Ale nie wierzę, że niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy nalezy zachowac stosunki słuzbowe relacje szef - podwładny - emigracyjny robol. nie będę psuł sobie interesu żeby podrywać polska patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba nie jesteś jedyną osobą zarządzającą, współpracujesz pewnie z ludźmi o podobnym statusie społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz kobiety znającej język, a sam robisz błędy na poziomie podstawówki? Cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×