Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 tabletki po w jednym cyklu

Polecane posty

Gość gość

Czesc, na poczatku miesiaca mialam wpadke z mezem i zazylam escapelle w pierwszej dobie. Niedawno znowu prezerwatywa nas zawiodla i zastanawiam sie czy biec do lekarza po recepte. Jutro bedzie ostatni dzien kiedy moge przyjac tabletke po. Dodam ze spoznia mi sie okres ale wydaje mi sie ze to wina tej pierwszej escapelle. Przez rozregulowany cykl nie umiem ustalic czy w dniu drugiej wpadki mialam dni plodne czy nieplodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up, prosze niech ktos sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletka po , jest dostepna bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez recepty dostępna jest tabletka ellaOne, natomiast tabletka escapelle jest na receptę. Tabletkę ellaOne należy przyjąć jak najszybciej, nie później niż 5 dni (120 godzin) po stosunku płciowym bez zabezpieczenia lub w przypadku, gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam tabletkę EllaOne (zsunięta prezerwatywa, byłam 12 dni po poronieniu samoistnym, 14 od rozpoczęcia krwawienia) i jestem już miesiąc po feralnym stosunku, a okresu nie ma. Mam nadzieję, że nie jestem w ciąży, bo jak jestem to po kiego grzyba ta tabletka za którą wybuliłam ponad 100 pln? Niby że miałam mega pecha i jestem w puli tych, które zachodzą mimo tabletki? I wytrysk na pewno był w prezerwatywie, nie pękła, jednak zsunęła się pod koniec stosunku. Testy wyszły negatywne, ale na każdym po jakimś czasie pojawiła się bladoszara kreseczka na polu testowym. Łudzę się że to pozostałość hormonu pozostałej ciąży, i oby nie były to złudne nadzieje... :( Jak do paru dni nie dostanę okresu zapisuję się na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do ginekologa na usg , albo zrob test z krwi i wynik bedzie pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×