Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andrzej80K

Dofinansowanie do wymiany pieca

Polecane posty

Gość Andrzej80K

Mieszkając w Krakowie jest się niestety narażonym na smog. Czasami chciałoby się zrobić coś dobrego dla miejsca w którym się żyje. Zastanawiam się nad wymianą pieca węglowego na coś lepszego. Ale nie mam pojęcia jak podejść do tematu, ile to może kosztować ani nic. Nie moja bajka. Gdzieś słyszałem że są jakieś dofinansowania na taki manewr. Poratujcie informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U moich rodziców piec CO wymaga wymiany i również zastanawiamy się nad wyborem jaki zastosować. Ponieważ mieszkają niedaleko Krakowa, gdzie promuje się stosowanie nowoczesnych rozwiązań, by odejść od ogrzewania węglem, ze względu na duże zanieczyszczenie powietrza. Zaczęliśmy zapoznawać się w temacie jaki piec wybrać by dodatkowo skorzystać z dofinansowania, Wybraliśmy piec gazowy. Właśnie czekamy na wycenę wymiany takiej instalacji wraz z demontażem starej u firmy, która jest rekomendowana przez Urząd Miasta http://machaczka.pl/uslugi/dofinansowanie-do-wymiany-pieca/ Mam nadzieję, że wraz z dotacją te koszty nie będą takie straszne i zdążymy przed jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekolee
Ja niedawno wymieniałem piec, zdecydowałem się na opalany eko-groszkiem, wydajność jest faktycznie bardzo dobra. A doradzili mi taki wybór http://www.kotly-witkowski.pl/ u których zamawiałem ten piec. Dobrali też odpowiednią moc do wielkości mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek754
Jeśli o mnie chodzi to ja dofinansowania nie brałem ale kocioł zamówiłem w Piecbudzie z Radomia i są na tyle profesjonalni i solidni że szczerze polecam. Wszystko mi wyjaśnili, dobrali odpowiednią moc, no i cena była w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonni3

Ja też jak kolega powyżej wybrałem Piecbud jako firmę w której zakupię piec do CO, i powiem wam że jestem zadowolony z tego pieca, działa dobrze, łatwy w obsłudze, wybrałem kocioł na pellet, 5 klasy. Czytałem o nich dobre opinie i sprawdziły się również w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×