Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrazliwakobietka44

ulga i spokoj po rozstaniu

Polecane posty

Gość wrazliwakobietka44

Rozstalam sie z partnerem, bez awantur, nastepnego dnia od rozmowy sie wyprowadzilam. Nie wiem czy ten zwiazek byl toksyczny? ale mialam ciagla hustawke nastrojow bedac w nim, bardzo czesto plakalam, budzilam sie zestresowana, na poczatku zwiazku facet odizolowal mnie od wiekszosci znajomych (plci meskiej) ktorzy byli naprawde tylko przyjaciolmi, bardzo dobrymi. Myslalam, ze to normalne bo on tez nie mial kolezanek....... ze zwiazek to kompromisy, ale teraz widze, ze to bylo chore. On byl 15lat starszy, bedac z nim cos mi umykalo z zycia. Czulam sie ograniczona. W klotniach potrafil mi kazac wypier**** albo wyzywal od najgorszych, gdy wyjezdzalam to pisal mi czesto obrazliwe sms i gral na emocjach. Zastanawiam sie czy go kochalam, bo po rozstaniu nie czuje nic, wrecz ulge. Mieszkalam z nim ok rok czasu. Moze tesknota jeszcze przyjdzie? czy ktos po zakonczeniu intensywnego zwiazku czul ulge? Zaznacze, ze jestem osoba bardzo wrazliwa i czasami nawet depresyjna, zastanawia mnie to, ze zareagowalam tak na chlodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwakobietka44
dodam jeszcze, ze bylam tym zwiazkiem zmeczona i czesto myslalam o rozstaniu, rozstawalismy sie ale nie radzilam sobie z samotnoscia i byly powroty. Teraz jest inaczej, czuje ulge... boje sie, ze to cisza przed burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wytrwac i kolejny raz nie wracac.Z tego co piszesz to b.toksyczny ograniczający związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie na maila to pogadamy : napiszdomnie.1995@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w********laj podrywaczu z tymi mailami. nastepny sie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×