Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewellkia

Mata do grillowania

Polecane posty

Gość Ewellkia

Słyszałam, że jest cos takiego - grillata, taka specjalna mata do grillowania, ma ktoś może? warto ja kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tę matę trzeba na czyś specjalnym położyć? jak to wygląda? nigdy nie słyszałam o takim czymś, ja mam zwykły grill nie za wielki, tradycyjnie najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella877
Ja znalazłam na Fb ich (chyba o to chodzi) https://www.facebook.com/grillataPL/ to taka mata którą kładzie się na grilla i dzięki czemu można zdrowo grillować bez tłuszczu:) Nie kosztuje dużo więc chyba warto kupić, ja już do nich tam pisałam jak ja kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellkia
To chyba to! z tego co wyczytałam na fb to właśnie tam się ja zamawia. Więc ja dziś to na pewno ogarnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaa88
Chyba tez ją zamówię... nie lubię tego zapachu palonego tłuszczu.... a czy na elektrycznego grilla też może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelkia
Mam ją i już testowana. Świetny gadżet. Idealny na letnie grillowanie:) Kosztuje grosze w porównaniu do tego jak fajnie i zdrowo sie teraz grilluje:) A i na elektrycznego się oczywiście nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze rozumiem, że to po prostu cos jak folia aluminiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem , przetestowałem , jest super . Trzeba uważać nie szorować przywartego tłuszczu bo robi się dziura ale sprawa super i szybko się griluje. Na FB jako Zbyszko Cyganek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na aliexpress to samo (bo produkcja chińska) za 2 zł z przesyłką... ale głupi przepłaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×