Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiolinka_2016

Podziękowania dla gości, kłótnie z narzeczonym

Polecane posty

Gość kasiolinka_2016

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałabym w ramach podziękowań gościom weselnym dać ładnie zapakowane Rafaello (zapakowane w celofan ze wstążka i wiszącym podziękowaniem). Mój narzeczony mówi, że przesadzam, że te podziękowania są za drogie. Potrzebujemy 120szt (rafaello meilibyśmy w dobrej cenie 8.60zł), czyli w sumie za podziękowania 1032 zł. Ostatnio się znów kłóciliśmy. On mówi, że nie powinniśmy kupować tak drogich podziękowań, że powinniśmy dać skromniejsze podziękowania tak jak dostawaliśmy u innych np. jakiś cukierek w ładnym opakowaniu (pierdoła), ogólnie coś do 4 max 5zł. Jak myślicie ? Chciałabym żeby każdy zapamiętał fajnie te podziękowania, a nie dostał jakąś pierdółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiście spory koszt wychodzi. Tak naprawdę czy dacie cukierka czy raffaello to dla gości to nie będzie żadnej różnicy ;) Tak szczerze. przecież nie będą wspominać a u x i y to dostalismy aż raffaello, ale się postarali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden cukierek, a pudełko raffaello i gościu mówisz, że nie będzie różnicy? Ja myślę, że ludzie się ucieszą. Ale autorko, ja myślę, że to zbędne. Dasz ciastka na koniec, do tego np. możesz porozsadzać gości przy stoliku i przy ich karteczce z imieniem i nazwiskiem dać jakiś prezent. Ja byłam ostatnio na weselu, gdzie całość była jako lot (nawiązanie do podróży), miejsca podpisane plus wielka tablica z rozłożeniem miejsc i podpisem "Panna młoda i Pan młody zapraszają na pokład", a jako prezent dostaliśmy wszyscy kompas. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznica bedzie, ale po tygodniu zapomna, a wy sie wykosztujecie. Ja sie zgadzam z twoim narzeczonym, chyba, ze masz kupe kasy, wtedy rozrzucaj sie jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolinka_2016
Odpowiadając do gość to nie mamy kupe kasy. Zarabiamy razem przeciętnie, bo w sumie około 6tys. Mniejsza z tym, chodzi też o to że ta impreza jest raz w życiu. Mój narzeczony też myśli podobnie jak jedna z osób wypowiadających się tu, żeby dać na odchodne gościom ciasto w ładnym pudełku. Ja uważam, że jest to wiejskie tym bardziej że nie mamy wesela w remizie tylko w ładnej restauracji z hotelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolinka_2016
Ewentualnie jakie jeszcze znacie czy mieliście formy podziękowań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasto wiejskie? Żal... Ciasto czy raaello dla mnie to ten sam styl. Może różnica rzeczywiście jest, ale nie aż tak duża. Nikt nie będzie Cię chwalił i rozpamiętywał, że u was to było AŻ raffaello. Widziałam, że ostatnio popularne też są miody w takich ozdobnych słoiczkach, ale koszt pewnie większy niż raffaelllo. Niektórzy dają ładne buteleczki z bimberekim lub winem domowej roboty. Pomysłów jest dużo, ale to wszystko wiążę sie z większymi kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririrari
Autorko, niestety to prawda, goście tego nie docenią tak jak byś chciała. Sama niedawno byłam w podobnej sytuacji i też mi się wydawało, że będzie ładnie, kombinowałam, szukałam dekoracji i okazało się, że mało kto je zauważył. Wiem, że chcesz żeby było idealnie ale niestety nie warto wydawać tyle kasy, dobrze Ci tu radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolinka_2016
Mój ojciec jak to usłyszał, że dalibyśmy jakiś "cukierek" w ramach podziękowań to się rozłączył. Moi rodzice pochodzą z takiej miejscowości, gdzie po prostu nie żałuje się niczego. Nie wiem już sama, pewnie zostanę przy tym rafaello, a narzeczony już nic nie mówi. Powiedział, że się nie będzie wtrącał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec jak to usłyszał, że dalibyśmy jakiś "cukierek" w ramach podziękowań to się rozłączył. xxx Twój ojciec jest, delikatnie mówiąc, dziwny. Przeciez nikt normalny na takie bzdety nie zwraca uwagi. Po co wywalać tysiąc zł na rzecz zupełnie bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Rafaello to nie jest nic AŻ TAK fajnego żeby goście się zachwycili. Tak serio, czy to wykwintny słodycz jest? Zachwycający? To nie jest nic, czego nikt sam nie może sobie kupić. To raczej pójście na łatwiznę jest niż super obdarowanie. Lepiej coś tańszego ale przemyślanego. A tak, nie macie pomysłu to gotowca kupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz dostalam jakies tam 3 cukiereczki w ozdobnej sakiewce niby ladne fajne ale co z tego jak te cukierki znalazlam rok pozniej w kieszeni auta zarobaczywione hehe... Dla mnie to kompletna bzdura. Juz lepiej wiecej wodki kupic i flaszke na pare po weselu oddac. Kazdy z takiego prezentu sie duzo bardziej cieszy niz z jakis glupich cukierkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie byłam na weselu w remizie, a restauracja z HOTELEM jest w każdym mieście i jakoś ludzie normalnie dają ciasta. No chyba, że jesteś z tych "ę, ą" i nie będziesz się do takich rzeczy zwykłych poniżać to kup te rafaello i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Sąd butelkę wódki, kazdy sie ucieszy a nie słaba cukiereczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz pięknej wstążki w srebrnym kolorze i w niskiej cenie? Z całą pewnością znajdziesz ją na stronie internetowej sklepu CoZaCena - http://www.cozacena.pl . Jej rozmiary to 7 milimetrów na 500 metrów. Olbrzymie zapasy w niskiej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać od razu, że Twój ojciec jest wieśniakiem :D Jego życie to tylko "co ludzie powiedzo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×