Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madziulek596

Prezent na dzień Ojca

Polecane posty

Jak powszechnie wszystkim wiadomo zbliżamy się nieoczekiwanie do dnia Ojca :) to już zaledwie za 22 dni. Na pewno każdy z nas kocha i szanuje swojego staruszka i chciałby w tym wyjątkowym dniu jakoś wyrazić wdzięczność za wychowanie, cierpliwość, troskę i oczywiście wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Tu nasuwa się dla mnie pytanie co mogłabym podarować oprócz serdecznego uśmiechu i przyrządzonej specjalnie dla niego jego ulubionej szarlotki. Czym obdarowujecie swoich ojców w tak szczególnym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla15
mój tato jest tzw. molem książkowym bardzo dużo czyta, posiada ebook i etui które miał do tej pory zwyczajnie się dość mocno zużyło, dlatego też postanowiłam zakupić mu nowe etui, w tym celu przeszłam sporo sklepów oferujących odpowiedni model skórzany, udało mi się taki znaleźć w saloniku sferisu, a mówiąc szczerze ciężko było mi znaleźć mam nadzieje że tata będzie zadowolony i że utrzymam prezent w sekrecie do 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z bratem szukaliśmy jaki niedrogi prezent na dzień ojca będzie spoko no i znaleźliśmy koszulki z nadrukiem http://ideashirt.pl/blog/2016/06/03/koszulki-dzien-taty/ Kupimy mu koszulkę z jego ulubionym motocyklem junakiem, na pewno się ucieszy :) Koszulki są dobrym pomysłem, bo można zamówić swój nadruk albo napis jaki się chce i wcale to nie jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku troche pogłówkowaliśmy razem z siostrą i troche inaczej wymysliliśmy prezenty na dzien matki i ojca:) stwierdziliśmy, że nie ma co wydawać pieniedzy na pojedyncze rzeczy kwiaty itp. skoro i tak za kilka dni prezent zwiednie. Połączyliśmy ich dwa świeta i zapisalismy ich na turnus wypoczynkowy organizowany przez hotel Abidar w Ciechocinku. W cenie biletu mieli zagwarantowane korzystanie z jacuzzi i sauny. Mama mówiła, że gdy zobaczyła też SPA to nie mogłą się powtrzymać, ogólnie bardzo zadowoleni byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zawsze coś pieke, ostatnio mój tato ma smaka na ciasto czekoladowe wg przepisu Nigelli - wystarczyło, że spóbował, kiedy po raz pierwszy je upiekłam ;) Dodatkowo w tym roku tato dostanie ode mnie koszule, już mu zamówiłam nawet taką https://www.limango-outlet.pl/dockers/koszula-new-otg-w-kolorze-blekitnym-4274478 z Limango. Moi rodzice lubią elegancko wyglądać, szczególnie w niedziele/święta i na różne uroczystości, więc nowa koszula na pewno go ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarek moze byc tez dobrym prezentem :D ja Tacie na urodziny kupowalam na www.e-zegarki.pl maja duzy wybor, a z tego co mu kupilam bardzo sie cieszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, klasyka sprawdza się rewelacyjnie w takich momentach - zegarki są ok, tak jak np skórzane portfele. Tu można wybrać ładny, męski portfel - http://corium.com.pl/pl/7-portfele-m%C4%99skie-?p=2 Mój tato dostał taki na urodziny właśnie, zadowolony był bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś naprawdę oryginalnego, zgodnego z jego zainteresowaniami? :) Takie prezenty są najlepsze. Mój tato kocha wędkować, więc na urodziny zafundowałam mu rejs organizowany przez http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ . Był bardzo zadowolony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z siostrą kupiłyśmy dla taty na www.rzeszowski-jubiler.pl. zegarek. Trafiłyśmy z prezentem, bo akurat zepsuł się jemu ten, którego używał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo myślę o zegarku, szczególnie, ze jak to mówi mój mąż zegarek to jedyna biżuteria, którą powinien nosić facet :) Mam już upatrzony model dla taty w https://www.demus-zegarki.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata dostanie w tym roku koszulkę woolmed z wełny owczej. Mój dziadek dostał taką koszulkę od kolegi i wiem, że jest to idealny prezent dla mojego taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowar

Ja ojcu kupiłem głośniki z top hifi - tak się ucieszył! Swoją drogą polecam tam kupować, bo mają od czasu do czasu super promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na jakiś dobry alkohol i perfumy😄 Dużo dobrych opinii słyszałam o made in lab i ostatio w lidlu na nie natrafiłam. Fajnie pachną, więc jestem pewna, że będzie z nich zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłam dla taty zestaw kosmetyków Masveri. Używa ich olejku więc teraz będzie mieć okazję poznać lepiej ich pozostałe produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×