Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

żłobek klubik własny biznes

Polecane posty

Gość gość

Planujemy ze znajomą otworzyć za parę lat żłobek/klub malucha, wszystko się wyklaruje). Ona jest księgową, ja skończyłam fil.angielską,mam uprawnienia pedagogiczne do nauki j. angielskiego. I teraz pytanie- w trakcie najbliższych dwóch lat obie chciałybyśmy w siebie zainwestować, czegoś się nauczyć. Co możemy zrobić? Ja pewnie wybiorę studia podyplomowe (coś z nauczaniem wczesnoszkolnym), i kursy: helen doron, i kurs opiekuna w żłobku/opiekuna dziennego. Czy coś jeszcze powinno zwrócić moją uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs metody Helen Doron na pewno się przyda, jeśli planujecie otworzyć żłobek i prowadzić w nim angielski. właściwie nie ma konkurencyjnej metody. moja córka chodzi do przedszkola, gdzie angielski jest prowadzony właśnie metodą Helen Doron. bardzo jej się podoba. myślimy, czy by ją nie zapisać od września do szkoły Helen Doron na regularny kurs. może jeszcze przydałby się kurs pierwszej pomocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula4566
Prowadzenie żłobka to pewnie nie jest łatwe wyzwanie. Myślę jednak, że w takim miejscu, aby mieć klientów, najlepiej dotrzeć do rodziców i drogą pantoflową zwiększyć liczbę. A żeby to zrobić możesz np. wesprzeć się z koleżanką firmą zewnętrzną, która pozyskuje klientów: http://www.ideacc.pl/pl/nasze-uslugi/pozyskanie-klienta i która na pewno pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowadzać taki żłobek trzeba przede wszystkim pamiętać o bezpieczeństwie dzieci. Dlatego polecam wam zajrzeć na stronę https://nawierzchnie24.pl/ Od nich możecie zakupić gumowe powierzchnie, które powinny być w miejscu, w którym dzieci będą się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do prowadzenia własnego żłobka przede wszystkim najważniejsze jest dobre wykształcenie, ja ze swojej  strony mogę polecić kursy ze strony szybkikurs.pl, po ukończeniu wszystkiego otrzymujemy od nich wszelkie niezbędne certyfikaty, a sposób nauki jest bardzo przystępny, ponieważ po opłaceniu wszystkiego otrzymujemy dostęp do materiałów on-line dzięki którym możemy uczyć się w bardzo wygodny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×