Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Co myślicie o takiej kłotni z facetem?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj zepsuł mi szafkę niechcący w mieszkaniu,ktore wynajmuje. Nie zrobiłam mu afery, ale powiedzialam zeby ja naprawił bo będę miała przez to problemy pozniej. To on dzisiaj próbował naprawić i się wkurzał bo mu się nie udawało, powiedział żebym mu przytrzymała srobokret, a nie wiedziałam jak to powiedział, że jestem tępa, nazwał mnię tępotą to ja zaczęłam mu mówić, ze następnym razem jak on cos nie zrozumie to ja go nazwę tępotą i na teście IQ mu wyszło jakos mniej ode mnie. Potem powiedział, ze narazie nic mu nie muszę juz pomagać więc wróciłam do pokoju. A zaraz do mnie " może bys ruszyła tu te swoje 4 litery i mi pomogła?", a ja na to, że może by powiedział to do mnie innym tonem to zostawił ta szafke i powiedział, ze to nie jego sprawa i żebym sama to sobie naprawiała- oczywiście z krzykiem... Co myslicie o takiej klotni i jak sie powinnam zachowoac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może być o to do mnie zły , że po seksie ze mną dostał kłykcin na napletku? chyba go to boli co? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem jedno.dziecinada.z jego i z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam by ktoś poważnie coś napisał. ale jak masz tylko tyle do powiedzenia do w*********jjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zepsuł powinien naprawić, choć nie wiem czemu ale chyba niektórzy faceci wola umywać ręce i udawac ze nic się nie stało. Powinnaś mu powiedziec żeby naprawił i bądź cały czas przy nim i następnym razem poproś by cię nie wyzywał od tępych... Tylko grzecznie powtórzył jeszcze raz co chciał bo nie do słyszałaś.... A jak już naprawi to go pochwal... Mój jakiś czas temu robił mała poprawkę przy suficie w łazience, też cały czas wolał z jakimiś głupotami więc już i ja tam zostałam. Był strasznie z siebie zadowolony bo zrobił i nie trzeba było fachowca.. To chyba jakiś taki sposób pokazania że umieją wszystko, ale trzeba przy tym być i ich chwalić bo następnym razem nic nie zrobią... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×