Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wredna i bestia

Tak ogólnie to każdy kogoś stąd kochał.

Polecane posty

Gość gość
nisko trzeba upasc by ******* kogos poznanego na zyebanej kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Patos. 😴 Nawet nieskromny w swojej "skromności". ;) Nicków się nie kocha, ewentualnie kocha się wyobrażenie o nicku. Zdarza się strzał w dziesiątkę, ale wielokrotnie w realu przychodzi spore rozczarowanie. Nick okazuje się człowiekiem z krwi i kości oraz z całkiem ludzkimi...wadami. (tylko nieraz nie działa to w dwie strony i jedno musi się ewakuować. ;), oj sporo takich historii ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam znaleźć miłość realną i odciąć się od wirtualnej rzeczywistości. Byłam w związkach na odległość, które zawsze kończyły się strasznie. Internet jest pełen fałszywych i kłamliwych osób, które dla przyjemności bawią się uczuciami innych. Po odcięciu się od ludzi z internetu znalazłam miłość blisko siebie i jestem szczęśliwa bo to szczery związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Provo!.Mega provo!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkochiwałem się w dziewczynie z forume. Najpierw w osobie który krył nick, potem miałem okazję zobaczyć ją :) Wzięło mnie wtedy ale nie była dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Dlatego patos z tematu mnie razi. ;) Idealizujemy to czego nam brakuje. Można się nieźle przejechać. Autorka pisała z jakimś facetem, którego tak naprawdę nie zna. (nawet go nie dotknęła) To tylko uczucia własne podniesione do rangi "czegoś chcę, sama nie wiem czego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czosnek
gość4imp dziś Taką myśl mam, czy znać kogoś, to kogoś dotknąć?... Można kogoś bardzo intensywnie dotykać i w ogóle go nie znać ;) A można też odwrotnie. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kogo ty poznalas imp najeczka i kokusia smiech.gif i to od strony wyra a nie zycia smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość czosnek dziś Można. ;) Ale najlepiej połączyć znajomość z dotykiem. Co chyba samo w sobie jest naturalnym pragnieniem. Im więcej kogoś znamy, tym więcej pragniemy bliskości, ale także fizycznej. ;) Chyba, że to nie jest "taka" znajomość. P.S. trzeba tez trafić na "odpowiedniego" człowieka,a pomyłki w naszym Matrixie się zdarzają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Zakłamanie rzeczywistości i ucieczka, kiedy robi się gorąco. Takie jest zycie maleńka;). Zazwyczaj cierpią Ci, o gołębim sercu. Choć tutaj jest pewien paradoks. Ty ucieklas i zalujesz, On został zraniony, zostawiamy przez Ciebie. Dlaczego ucieklas bez słów? Choć nie, nie odpowiadaj.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba upaść na samo dno, żeby miłość, przyjaźn i akceptację szukać w tym MIEJSCU!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Tak, ucieczka kobiet bez słowa to bardzo popularne rozwiązanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
W przypadku mężczyzn również Znawco. Tak oto się te dwa nasze światy uzupełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Mało znam mężczyzn stąd, zatem sama rozumiesz że trudno mi się wypowiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekają, bo w opowiadaniu o sobie nie uwzględniły dzieci, męża a często ( co najgorsze ) wieku ;) W przypadku facetów często pomijany jest faktyczny wzrost oraz centymetry. Dlatego też zamiast konfrontacji face to face wybierają escape :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kobiet też znasz mało, a się wypowiadasz. :P Giaa, życie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Tak Znawco rozumiem:) Czasami i ja mam problemy ze zrozumieniem siebie, cóż dopiero innych....zrozumiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Siła złego na jednego. :D Kogoś tam poznałem kiedyś 4. ;) Stare czasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No życie :) Babcia mi opowiadała, że jak były biura matrymonialne z obowiązkowym foto i opisem uwzględniającym nawet znak zodiaku to nie było takich numerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Gia ile ty wiesz. Zjadłaś zęby na takich znajomościach. Widać od razu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
To samo miałam napisac:D Giaa skąd Ty tyle wiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedział Znafco... Co ja się tego ziarna od plew naoddzielałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Poznałeś jedną, dwie, trzy, dziesięć tysięcy, a każda kobieta jest inna. ;) Giaa cicha woda, Ty pisz, ja porobię notatki. ;) Brak doświadczenia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Babcia życiowa taka i wnuczke wyedukowala.. Uwielbiam opowieści babć i dziadków, Pozdrów ją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaK
Dzięki temu doświadczeniu Gia teraz możesz wiele nauczyć tak niedoświadczone kobiety jak 4 i Sam. Opłacało się oddzielać. ;) Wcale kobiety tak bardzo nie różnia się od siebie. ;) Tylko żaden facet wam tego nie powie by nie skreślić się na starcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Taaa, moja babcia powiadała "nigdy nie sprzedawaj całej du=py facetowi" i z wiekiem odkrywa, że to prawda. :O Moja du=pa, moja prawda, moje życie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
A Ty jako znawca je sobie zapewne kolekcjonujesz. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kochać. Koke kochał Slodko-Winną Wilk miał się żenić Muszka Kocha Naja Naj kocha Muszkę Dark Side Kusza miała romans z Vieviórem Da się ? Da:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×