Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przystojniaki z kafeterii

Polecane posty

Gość gość
nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem, bo jakich ty porad udzielisz komuś u dorobku. czego sie dowiem od ciebie czego sie nie dowiem od innych ludzi czy z fachowej literatury. jeżeli nie znałem cie lat 20+ i dobrze sie czułem, to moge cie nie znać kolejnych +20 lat i będe sie dobrze czuł. kto tutaj sie zachwyca twoim bełkotem widzisz sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo masz diabliczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś potraktowałeś ją jak idiotke, za kogo ty sie bucu uważasz. 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby miała każda to już by tu fruwały.A tak nie jest. :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Smof. Jesteś chu/jem i kretynem. Jezu co za cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Zresztą obaj jesteście siebie warci:D Owocnej walki na mieczyki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof nie będziesz mi pisał co mogę a czego nie mogę😴 Ale jak ci się nudzi to idź, poopowiadaj bajki samotnym paniom, może łykną twoje nędzne opowiastki ;) Ja się stąd nigdzie nie ruszam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje sie niepozdrowiony :O nie jestem stary 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie stary ale głupi jesteś. Aż razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny? Jest tu na kafe jeden, który wygląda jak wiking. Żadna go nie wymieniła, więc ja go rezerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Achtunge Achtunge wczoraj Za zdjęcie Pewneej , Sileny i Want oferuję zdjęcia Kreski, Kojote , Ina i Koke, Zeta i Cukierka und pomniejszego planktonu" Nie można od razu u źródła poprosić? :) Podaj adres, a wyślę moje zdjęcie i nawet nie chcę innych na wymianę :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim ty sie odnajdziesz snof ? -z koke, psujem, hajabuzą, z cieciem0325, na karuzeli częściowo. ja nie kupuje twoich przekonań. Może to kwestia bardzo dużej róźnicy wieku. Żle ci z oczu patrzy, że tak powiem. Ty doskonale zdajesz sobie sprawe jak źle cie wyczuwam i stąd twoja wrogość jeszcze u wilka i wcześniej. A komuchem cie nazwałem, bo wyczytałem że oni jak nie mogli pokonać wroga to starali sie robić z wroga wariata. Ty przecież ciągle sugerujesz komuś leki. Słabe to jest. Nie chce mi sie gadać z tobą bo mam wrażenie że wklejasz gotowe teksty. Jak cie poczytać to lecisz ciągle tymi samymi tekstami wobec każdego. To jest nudne. Po waszej stronie tj. twojej i twoich przydupasów nigdy nie będe i to jest świadomy wybór. Czesc. 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Smof na temacie o przystojniakach z Kafe, dowalający kobiecie, piszącej "na temat", bo on stroszy piórka w "internetach". Bezcenne. 😴 4444 Wilgotny Marian wczoraj Tak Imp, to ja. Zgadłaś usmiech.gif Wilgotny Marian 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12 Gościu??? Bo to zbiór naczyń połączonych. Gdybym miała pewność że kiedy wrzucę zdjęcie Psuja, Ina i Koke i oni się nie domyślą że to ja, wrzuciłabym bez wahania. Jednak obawiam się że każda z nas dostała zdjęcia tych osób ale robione specjalnie dla nas konkretnie, nie powielają się...Wtedy moje zdjęcie trafiłoby np prawem veta. Dlatego jest obawa przed publikacją:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
In, Psuj, Koke, jak mogliście? Myślałam , że tylko ja mam wasze zdjęcia. :( Ty też masz zdjęcia Psuja na tarasie, Ina w jakiejś knajpie przy piwie, a Koke bez koszulki? Chamy. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt Madzia bo urodą to ty niegrzeszysz, wstyd bylby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i Imperium, obronczyni forumowego Mariana Pazdziocha i pedofili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4imp pisałas ze nie znasz koke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Bo nie znam. :( Co nie przeszkadza mi wyobrazić sobie jak wygląda bez koszulki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke ma fajne płytki w łazience:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Koke? Granatowe. Pytanie jakie ja mam. :D Psuj, skoro już się wydało to może zapodaj tutaj, niech bogobojne niewiasty nacieszą oczy. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty Psuj akurat wyglądasz jak półinteligent i to ślepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czosnek
Nie mam dużo zdjęć :( Czuję się nikim w ero-świecie w związku z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
No cóż Psuj. 😴 Jak każdemu wiadomo sama jestem potworą gruuuubo po trzydziestce (w połowie drogi właściwie do trumny), z wąską warą (ale zajęczą :P ), cyckami do pasa, a nogami jak u kaczki. Nie masz się czego wstydzić, "Sami swoi". ;) Czosnek, żeby liczyć się w ero-populacji :D (tak nazwalam swój pierwszy temat pod tym nickiem :) ), to trzeba do reala (u) i koniecznie z "koszyczkiem". ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
heee ja tez nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×