Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zaczyna ignorować kobietę?

Polecane posty

Gość gość

Która wcześniej mu się podobała i z którą flirtował? Dodam, że nie nie było żadnej randki, bliższego poznania się ani nic z tych rzeczy, nawet dłuższej rozmowy nie było, tylko powierzchowne kontakty, więc odpada teoria, że przez mój charakter sobie odpuścił, bo nawet mnie nie poznał. Jaka więc może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a)zauważył że się zaangażowałaś chociaż prawie się nie znacie więc uznał cię za wariatkę, b)uważa cię za znajomą 'na cześć' i nie zamierza tej znajomości rozwijać, c)jest z tych nieśmiałych (lub pewnych siebie co tą pewność tracą jak dochodzi do kontaktu z dziewczyną która im się podoba) i nie chce abyś zauważyła że na ciebie leci, d)czymś mu podpadłaś, e)nie cierpi ciebie. Ale ty pewnie i tak uważasz że to odpowiedź c bo kobiety już tak mają, czasami sobie wmawiają coś czego nie ma więc na twoim miejscu wzięłabym wszystkie 5 opcji pod uwagę a nie tylko tę jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwietrzyl zainteresowanie, za szybko odkrylas karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem z tym,że kontakt fizyczny był a on zachowywał sie jakby sie zakochal to ja byłam bardziej na dystans choc jemu pozwalalam na wylewnosci przy tym bedac miła i odwzajemniałam emocje mniej niz on ale jednak.I co? cisza po najlepszym najcudowniejszym naszym spotkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią gonić króliczka może na tym najwspanialszym spotkaniu za bardzo się otworzyłaś na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 co za frajerskie podejscie , gierki dla idiotow . zalosni sa faceci z takim podejsciem , obsrany pampers zamiast mozgu . i uganiaja sie potem za tymi , co ich maja w d/upie . nie zal mi was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech sobie kupia kalacha i leca w pole za krolikami a nie zawracaja du/pe sympatycznym dziewczynom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet jest inny. Jeden lubi gonić króliczka, drugi woli, gdy króliczek od razu się nim zajmuje. Nie generalizujcie, gimbazjany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . I jak sie dziewczyna porzadnie wkur/wi , to on goniac kroliczka ja po prostu straci . Spotka sie z nim ten jeden ostatni raz , a na pozegnanie mu sprezentuje zywego krolika i karabin na chrupki . Albo myszy laboratoryjne czy tam inne szczury doswiadczalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autoreczkaaa
do gość 20:41 a) po prostu odpowiadałam na jego flirt, uśmiechałam się do niego, patrzyłam mu długo i głęboko w oczy, starałam się być tam gdzie on, czyli robiłam to samo co on. nie byłam nachalna. b)skoro uważa mnie tylko za znajomą na cześć, to po co podrywy? przecież wiadomo, że to kończy się zaangażowaniem najczęściej kobiety i robieniem jej nadziei c)nie wiem, czy jest nieśmiały, ale chyba nie, skoro nie ma problemów z długim głębokim spojrzeniem w oczy d)nie mam pojęcia, czym mogłam podpaść, nic nie zrobiłam, nawet nie gadaliśmy dłużej e)nie cierpi mnie, ale jednocześnie flirtował? od chwili, gdy zauważyłam, że mnie ignoruje, całkowicie przestałam pojawiać się w jego zasięgu, nie będę się w ogóle z nim widywać przez jakiś czas, może to pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też znałam takiego pajaca
gość 21:10,masz absolutną rację,kazda kobieta która spotka debila bawiącego sie w gonienie króliczka czy inne frajerskie gierki powinna od razu pokazać mu środkowy palec i wypiąć sie na pajaca,poszukać normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11 w czym pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety czasami ktoras ze stron,bo przeciez to nie jest domena tylko mezczyzn, robi to ot tak. Nawet nie dla sportu tylko checi sprawdzenia sie, takiego udowodnienia ,ze ktos na mnie poleci no i fajnie jest jak ktos na ciebie leci nie. Jednoczesnie mozna nie chciec nic wiecej. Nie oceniam tego, sa ludzie ktorzy po prostu szukaja wrazen, potrzebuja emocjonalnej podniety. Mialam podobny przypadek ,ale jeszcze "lepszy":). Facet zajety,wiedzial ,ze wiem,ze ma dziewczyne co mu w takich podchodach nie przeszkadzalo absolutnie. Swoja droga wiem ,ze jest z nia szczesliwy i nawet by nie pomyslal o zdradzie ,niektorzy tak maja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ignoruje, bo nie widzi zaangażowania z Twojej strony, tylko obojętność. Ma pewnie wrażenie, że prędzej entuzjazm zobaczy w ceglanej ścianie, do której się będzie zalecał, niż u Ciebie. Nie wykazałaś zainteresowania, więc odpuścił sobie i nie chce więcej robić z siebie idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a) po prostu odpowiadałam na jego flirt, uśmiechałam się do niego, patrzyłam mu długo i głęboko w oczy, starałam się być tam gdzie on, czyli robiłam to samo co on. nie byłam nachalna. b)skoro uważa mnie tylko za znajomą na cześć, to po co podrywy? przecież wiadomo, że to kończy się zaangażowaniem najczęściej kobiety i robieniem jej nadziei c)nie wiem, czy jest nieśmiały, ale chyba nie, skoro nie ma problemów z długim głębokim spojrzeniem w oczy d)nie mam pojęcia, czym mogłam podpaść, nic nie zrobiłam, nawet nie gadaliśmy dłużej e)nie cierpi mnie, ale jednocześnie flirtował? od chwili, gdy zauważyłam, że mnie ignoruje, całkowicie przestałam pojawiać się w jego zasięgu, nie będę się w ogóle z nim widywać przez jakiś czas, może to pomoże.." X Nawet nie gadaliście dłużej a ty twierdzisz że on z tobą flirtował? Bo spoglądał ci prosto w oczy? Łaziłaś tam gdzie on, robiłaś to co on (STALKOWAŁAŚ) i uważasz że nie byłaś nachalna? Faceci od razu rozpoznają desperatkę która nie ma własnych zainteresowań tylko nagle zaczyna robić to samo co oni żeby się przypodobać. Nie zdziwiłabym się gdyby on się ciebie wręcz bał. Co z tego że przez jakiś czas nie będziesz się pojawiać w jego zasięgu skoro jak sama twierdzisz jest to chwilowe a potem masz zamiar znowu go stalkować bo pewnie wydaje ci się że zatęskni za tobą jak nie będzie ciebie widywać. Nie, on odetchnie z ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nawet nie gadaliście dłużej a ty twierdzisz że on z tobą flirtował? Bo spoglądał ci prosto w oczy? " Nie pierdziel, trzeba byc slepym i glupim, żeby nie widzieć roznicy w zwyklych przelotnych spojrzeniach, a normalnym flircie. TO sie czuje po prostu, intuicyjnie nawet. Niektórzy przesadzają w doszukiwaniu sie flirtu, a niektorzy tak jak ty w doszukiwaniu sie wszędzie nadinterpetacji kobiet. Uwierz mi, ze kobieta wie, kiedy facet z nią flirtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogl zobaczyć pustkę bez nawet dluzszej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest takie przysłowie Mądrej głowie dość dwie słowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej autorko. mozesz podac e-mail do prywatnej rozmowy. Moge ci cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna tego faceta/chlopaka porownywac do innych historii bo kazdy ma inne powody takiego postepowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×