Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z Gotowe na wszystko?

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny! Oglada ktoras z Was serial Gotowe na wszystko?? Od jakiegos czasu,moze kilku dni, serial Gotowe na wszystko nie leci juz na TVP Romance. Od poczatku go ogladalam na tym kanale, a ktoregos dnia czekam na moj ulubiony serial a tu zamiast serialu jakies 'Slowo na R'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero94xo
Cześć. A nie przypadkiem na polsat romans? ;) Ja oglądałam to lata temu i zawsze leciało na Polsacie i jeszcze chyba na fox tv. Z łatwością można znaleźć serial w necie, polecam poszukać. Jak telewizja już nie puszcza, to się na nich wypnij i oglądaj online;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje! Sprawdzę koniecznie! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obejrzałam wszystkie na necie.nie pamiętam strony ale wciągnęłam się bardzo i oglądałam dziennie kilka odcinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero94xo
Nie ma za co:) A znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie ma kontynuacji.. i kolejnych sezonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ja lubiłam bardzo oglądać ten serial i zżyłam się z bohaterkami. A teraz bym musiała wracać do starych odcinków, a to chyba już nie ma sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znalazlam, przeszukalam chyba wszystkie programy.;(( Jasne, ze moge obejrzec na necie, ale przyjemnjej mi sie oglada na TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie mam jakoś na odwrót. Wszystko wolę oglądać w internecie na laptopie. Może dlatego, że mogę go przestawiać do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×