Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2529

Jakiej muzyki słuchacie

Polecane posty

Gość gość2529

j.w Jakiej ♫ słuchacie ㋡ ‽‽‽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rock/metal i pochodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
gość :) To tak jak ja :) Jakie gatunki rocka i metalu lubisz? I jakie zespoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię muzykę disco z lat 80 tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post punk belgrado, rakta , cadaver en transe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Rock z lat 80 też jest spoko. U mnie zaczęło się od Europe i Scorpionsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bayer full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rock alternatywny,heavy metal, punk rock,rap core, hard rock, można wymieniać i wymieniać, lżejsze jak i cięższe piosenki. Ulubione zespoły? Sporo, najwięcej to The Offspring, Zebrahead, Adept, Egypt Central, Sum 41, Bullet For My Valentine, Dead By April, Soilwork, All That Remains, Rise Against, In Flames, Story Of The Year, Art Of Dying, P.O.D. i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wiecie, ze z Sabatonem gra na gitarze (rzadko - bo jako zastepca gdyby co)- Polak ? Podobno mieszka w Niemczech, zapomnialam jak sie nazywa - ostatnio gra tez z grupa In Legend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Ja z metalu najpierw słuchałam industrial metalu i niemiecką (czemu niemiecką akurat) bliźniaczą siostrę ‎Neue Deutsche Härte. Kiedyś oprócz rocka słuchała, techno, trance, więc do samego industrialu nie daleko było, potem przyszedł czas właśnie ma industrial metal. Dalej słucham, ale doszedł stary dobry heavy, metal symfoniczny (gotycki), i power metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Sabatonu fajnie wiedzieć :) Oczywiście ten zespół również jest super. Techno i trance nie jestem w stanie zdzierżyć, dla mnie po prostu tragedia, dlatego tez siedzę sobie elegancko spokonie w domku a nie walam się po imprezach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Kto teraz gra z Sabatonem, nie wiem nie powiem ci. Ale muzę mają wyjebaną :) Dziś cały dzień za mną łazi "Back in control" :D na przemian z "Zerstoren", Rammsteina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Uwierz że jak zaczęłam słuchać metalu to zaczęło mi wręcz przeszkadzać techno, choć jakieś 15 lat temu tego właśnie słuchałam. Dorastałam na starym rocku z lat 80. Mój ojciec słuchał Dire Straits, Led Zeppelin, Deep Purple i ACDC, więc też zaczęłam słuchać. Ale też słuchał w zasadzie ojca muzyki elektronicznej od którego (chyba) te wszystkie syntetyczne dźwięki powstały, a mianowicie Jarre Michel Jarre i tak zaczęłam przygodę z elektroniką. Dobre kilka latek słuchałam na przemian z rockiem. Do metalu dorosłam :D Jak pokochasz pozostajesz wierny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zależy od nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Zerknij sobie do muzycznych propozycji jakie ma Adam Krajewski. Gra swoją muzykę, między innymi świetny utwór Be happy .youtube.com/watch?v=F4Ertdc3c1o. Z tego co wiem na imprezach wszyscy przy tym dobrze się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTWY LEWAK

PATRIOTYCZNEGO RAPU, FIRMA, POP TE KLIMATY JESZCZE ULICZNY KOCHANEK I ADAS OSTROWSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×