Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 mc niemowlę rwie się do siadania

Polecane posty

Gość gość

Córka ma 15 tyg i ciągle siłuje się i podnosi żeby usiąść. Wcześniej w nośniku poprostu leżała a teraz ciągle unosi główkę i ramiona... To za wcześnie przecież do nauki siadania ale to właśnie o to jej chodzi, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jesssu skad si biora takie kretynki jak autorka? jak będzie miała 10 mies to będziesz mowila, ze corka potrafi już mowic mama , tata , babacia , dziadek, ciocia klocia i wujek bebzol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej bratowej córka tak samo 3,5 miesiąca ma i rwie się do siadania. Jak ma coś wyżej pod głową w wózku to sobie chwyta spodenki rękami w okolicach kolan i się podnosi. No za to u mojej córy czegoś takiego nie ma a są w tym samym wieku. Bratowa chwali się tym że dziecko będzie nie długo siedzieć i ciągle porównuje dziecko swoje do mojego. Mnie to trochę wkurza ale się za bardzo nie przejmuję ponieważ pediatra powiedziała że z moim dzieckiem wszystko w porządku i jej rozwój na 3,5 miesiąca jest prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciak ma lepszy widok na otoczenie jak sobie siedzi, jak leży to już mniej, no nie wiem, czemu mu tak na tym siadaniu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty z 18:58 to jesteś nieuk, bo dziecko trzeba obserwować czy jego rozwój przebiega tak jak powinien i reagować w razie potrzeby jak nie rozwija się prawidłowo ruchowo i psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też się tak podnosił do siadania w wieku 3 miesięcy. Teraz ma 7 i nadal sam nie siada. Siedzi sam posadzony i tyle. No i nadal się tak podnosi jak tylko jest trochę skosu (oczywiście o wiele sprawniej i szybciej niż jak miał 3 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko siłuje się to może to odwracania na brzuch, ale na pewno nie do siadania. Dziecko uczy się siadać bokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madredihardkorokokso
o matko autorko czemu nie idziesz do pediatry? tozto opoznienie w rozwoju, moj synek w wieku 3,5 miesiaca rwał 120 kg na olimpiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×