Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paula95

ZŁA OPINIA POMOCY

Polecane posty

Pierwszy raz zdecydowałam się na wyjazd, chodzi o pracę sezonową nad naszym Bałtykiem. Sprawa wygląda następująco iż dzisiaj po przeczytaniu opinii na temat mojego przyszłego miejsca pracy oniemiałam po prostu. Jest to dla mnie o tyle ryzykowne,że do pracy chcę jechać aż z dolnego śląska. Rozmawiając z szefem wszystko wydawało się jasne, zakwaterowanie -darmowe wraz z wyżywieniem, wynagrodzenie 1000zł + 400zł premi + 100% od napiwków, jasność jeśli chodzi o ekipę dzisiaj czytam w internecie na owej stronie http://najgorszapraca.pl/opinie/japa_club_pizzeria__drink_bar___niechorze/81373 . MOJE PYTANIE DO WAS kochane użytkowniczki - któraś z was może miała styczność z Heineken - Japa Club pizzeria & drink Bar w Niechorzu na ul. Aleja Bursztynowa? pracowałyście, może ktoś znajomy wasz pracował? jakieś opinie, obelgi, niezadowolenie a może wręcz przeciwnie? BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ INFORMACJĘ - SZCZEGÓLNIE TAKĄ KTÓRA ALBO DA MOCNEGO KOPA W TYŁEK I ZACHĘCI DO DZIAŁANIA BĄDŹ TAKĄ KTÓRA POWIE SIEDŹ NA NIM I NIE JEDŹ TAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×