Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupic na prezent?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Kuzynka mojego chłopaka za jakiś czas bierze ślub i kompletnie nie wiemy jaki prezent im kupić. Z rozmów jakie z nimi prowadziliśmy wiemy że chcą kupić dom w surowym stanie lub budować od podstaw, więc może jakieś dodatki do domu lub coś w typie robota kuchennego itp? Wiem że jedna łazienka ma być w odcieniach zieleni i kremowego bo opowiadała że zawsze o takiej marzyła o w swoim domu nie opuści okazji aby takiej nie miec, więc może coś do łazienki? Kompletnie nie mamy pomysłu :/ Wiemy że pieniądze swoją drogą bo to się najbardziej przyda w inwestycji w dom, ale na "drugą" część prezentu to mnie wiemy co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym gadżetem dodatkowym do prezentu ślubnego będzie Power Bank :) Możesz go wygrać w konkursie http://www.cieplozklasa.pl/glosuj Wystarczy, że zagłosujesz na swoją ulubioną szkołę z dzieciństwa :) ona może wygrać fajny system grzewczy, a Ty Power Bank:) Taki gadżet na pewno urozmaici prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze fajnym i praktycznym dodatkiem do prezentu może być komplet ręczników. Ja kupiłam niedawno taki fajny 6-częściowy w ładnym dużym pudełku. Były tam 2 ręczniki kąpielowe, 2 średnie i jeszcze takie małe też 2. Rzuć okiem na www.taniaposciel.pl tam jest duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
A może robot sprzątający? Fajny gadżet, zwłaszcza jak ktoś nie lubi odkurzać albo nie ma na to czasu. A tym bardziej jak chcą kupić dom, to będą potrzebować sprzętu agd. Jakbyś szukała, to widziałam, że Hoover takie ma http://www.hoover.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup kopertę, może być taka zwykła, tania. resztę, co zostało ci po kupnie koperty, a co miałaś zamiar przeznaczyć na prezent, włóż do tej koperty i im daj. Ucieszą się na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest w trafić w gust młodych i ich wizję urządzenia mieszkania. Bo może zaplanowali sobie kuchnię w stylu retro, a ty im kupisz niepasujący do wnętrza supernowoczesny ekspres? Pieniądze to najbardziej praktyczna opcja dla kogoś kto urządza mieszkanie, a do tego np. wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zróbcie tak jak my z chłopakiem na ostatnim weselu u jego przyjaciela. Zamiast kupować prezentu i dawać kopertę daliśmy owszem koperte ale z wiadomością, że zaraz po ślubie mają opłacony turnus weekendowy w hotelu ze SPA Abidar w Ciechocinku. Taka rozgrzewka przed podróżą poślubną :) Nam wyszło podobnie z kosztami a oni bardzo się ucieszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.06.14 Ostatnio moja koleżanka zmówiła super prezent, upominek w formie statuetki podświetlanej dla młodej pary, zamiast samej koperty to dała jeszcze to i byli zachwyceni. x Podświetlana statuetka XD "Super" prezent :P Na co komu takie graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupować rzeczy, które nie trafią w gust, bo są po prostu tanim chińskim barachłem, czasem sprzedawanym z dużym zarobkiem. Dać kasę w kopercie, przynajmniej kasę spożytkują, a nie wyrzucą, albo oddadzą komuś na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikaaa_
Skoro będą budować od podstaw, a potem wyposażać dom, to może warto podpytać, czy nie chcieliby jakiegoś konkretnego prezentu, np. pralki. Candy ma fajne w ofercie. Można się złożyć w kilka osób i kupić coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku slubu nie widzę innej opcji niż robot sprzątający i kuzynka bedzie zadowolona i pan młody bedzie miał czysto w swoich 4 scianach. tym bardziej ze po remoncie już na pewno bedą chcieli usiąść i cieszyc się soba a nie latać i odkurzać opadający kurz ! ja ze swojego robota jestem mega zadowolony i polecam strone na której kupowałem https://kobot.tech/ trzyma sie juz ponad 2 lata i służy godnie a moja żona ma wtedy czas dla mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym pomysłem na prezent może się okazać coś praktycznego, jak np. Ekspres do kawy. Ja kupiłam siostrze w prezencie ślubnym ekspres w http://flintespresso.eu/ i bardzo się ucieszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darinka1980
Najlepszym prezentem jaki możecie dać młodej parze, która jest w trakcie budowy domu są fajne sprzęty do domu właśnie! Ja polecam sztućce lub garnki z Gerlacha - to marka, która gwarantuje najwyższą jakość, elegancję i ładny design. My z mężem mamy garnki, sztućce i patelnie tej firmy - to klasa sama w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najlepiej dać kasę. A jako gadżet można wykonać na pamiątkę taką fotoksiążkę https://www.cewe-fotoksiazka.pl/ Wybierz fajne zdjęcia Pary Młodej, możesz dodać jakieś opisy, cytaty, komentarze. Na pewno im się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej połączyć kasę z jakimś prezentem zrobionym osobiście, jakąś pamiątką. Może fotoksiążką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×