Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piknikowanie

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio dzieciaki męczą nas o piknik. Nie wiem, czy to jakaś moda w szkole czy co... Nie bardzo mam czas koło tego chodzić. Co zabieracie do jedzenia na takie wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to różnie, mamy dzieciaki bezglutenowe, więc raczej dla nich gotowe produkty ale bez glutenu. My z mężem też nie jemy w ramach solidarności. Ostatnio kupiłam bardzo fajną bezglutenową czekoladę białą bez cukru jagodami Goji. Smaczna przekąska, którą można zastąpić inne słodycze. W swojskiej piwniczce jest mnóstwo takich zdrowych przekąsek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zabieramy zazwyczaj bagietki, masełko, sery i np jakieś konfiturki. Eterno robi fajne. Można kupić kilka rożnych smaków w małych słoiczkach. Pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swojskiej piwniczce kupuje przede wszystkim olej kokosowy i olej z oregano. Maja naprawde konkurencyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zabieramy różne fajne przekąski eterno - chili ogóreczki, buraczki z papryką, ogniste pomidorki. No pyszne mają te rzeczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, nie znałam swojskiej piwniczki. Weszłam na ich stronę, no mega wybór wszystkiego mają! I zdrowe przekąski, i bez glutenu, i olej kokosowy który wszędzie jest bardzo drogi a tu w dobrej cenie i chlorella, której ostatnio szukałam. No super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupujesz te chili ogóreczki? Nie widziałam eterno w sklepach na osiedlu. Gdzie można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kałuży. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sa te przetwory. My lubimy chrzany i konfitury. A dzieciaki Śliwellę. Fajne smaki, teraz już takich nikt nie robi. A Eterno trzyma się dawnych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×