Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reporter2016

reporter szuka tematów

Polecane posty

Gość reporter2016

Jestem dziennikarzem, piszę dla popularnego tygodnika dla kobiet. Szukam tematów "z życia wziętych" - jeśli ktoś z was ma jakiś poważny problem w życiu, również z urzędami - i chciałby żeby jego historię opisać w poczytnej gazecie - to poproszę o maila z krótkim info o sprawie na adres reporter2016@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam na dworzec kupić sypialny do Zakopanego, mieszkam w Szczecinie więc odległość spora, chcieliśmy kupić bilet w sypialnym dwuosobowy okazało się że sypialny zlikwidowali są tylko kuszetki trzyosobowe więc zdecydowalismy się wykupić dodatkowe trzecie miejsce żeby być we dwójkę z mężem w przedziale ale pani powiedziała nam że istnieje możliwość że mimo wykupionego trzeciego biletu mogą wsadzić nam do przedziału trzecią osobę, byłam oburzona to przecież komunizm w czystej postaci, nie chcę spać z obcą osobą w przedziale choćby ze względu na chrapanie przy którym nie usne to tak jak by nam dokwaterowali do mieszkaniu który jest naszą własnoscią jakąś osobę bo metraż mamy za duży skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×