Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 latka chce używać tamponów czy nie za wcześnie?

Polecane posty

Gość gość

Czy nie uważacie że to za wcześnie? Wg mnie to głupia moda od koleżanek. Co jeżeli rozepcha się tam na dole? Ja używam podpasek i uważam że tampony to nie dobre rozwiązanie. Musiałam zrobić inspekcje w jej pokoju i wszystkie powyrzucać. Zostawiłam paczkę podpasek i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe prowo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy boisz się o jej cnotę.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat, mając 13lat używałam tamponów tych najmniejszych, potem normal,nikt nie robił problemów z rodziców, nie ma rozepchanej (mąż zadowolony), teraz jestem po porodzie i denerwują mnie podpaski, więc wracam do tamponów powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz zabronił korzystania z tampomów, bo sprzyjają infekcjom intymnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak, ale tak samo golenie miejsc intymnych. Ja używam tylko tamponów i tak od wieeelu lat i często się badam i jeszcze nigdy nie miałam infekcji. Ale ja często zmieniam i dbam o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że ty masz jak wiadro to nie znaczy że każdy ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie nie cierpie tamponow. Jednak corce nie zabronilabym uzywac bo kazdy lubi co innego. A grzebanie w rzeczach dziecka powinno byc, moim zdaniem, karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w końcu sie wyjasniło za pochwy jak wiadra odpowiadają tampony! Dzięki ci ogromnie. Teraz tylko składać pozew na producentów za to co zrobili kobietom! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już stara k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie za wcześnie. To jest dopiero 13 lat. Rozepchać się nic nie rozepcha, ale 13latka to z reguły dziewica, a wiemy że błony są różne i w różnych miejscach mają otwory, a sama pochwa nie jest do końca wykształcona. Stąd moze twoja obawa o rozepchanie (o ile temat jest prawdziwy) Nie wie jaka posiada błonę, więc może sobie krzywdy więcej zrobić w przypadku błony twardej niż pożytku, albo pozbyć się cienkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×