Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eeredreoa

Paznokcie żelowe, hybrydy itp. O Co chodzi?

Polecane posty

Gość Eeredreoa

Cześć dziewczyny, pytanie mam do znawczyn tematu, o co chodzi z tymi zelami , hybrydami itp. Na paznokcie? nigdy Nie byłam u kosmetyczki z paznokciami, maluje sama i nie mm pojęcia, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pomóżcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zelowe, czyli ze kosmetyczka robi Ci baze na panzokciach, naklada taki zel i pod lapme daje, to samo praktycznie hybryda, tyle ze hybryda jest mocniejsza, i sie trzyma, jest twarda, a zel ma konsysntcne zelu, taka jak zelka np. Jest rozciagajaca. Trzymaja sie ok 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są plusy i minusy takich paznokci? to się robi na swoich pazurkach czy sztucznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej na swoich, wiadomo, ale nie pozwol by uzywali na tobie frezarki, czzyli czegos czym poznije to beda usuwac bo to niszczy paznokcia a jak chcesz sztuczne to tylko po to by sb przedluzyc :) nie naklada Ci wtedy na calego, tylko na koncowke i to jest ok :) sama tak jej powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czym to usunąć jak nie tą frezarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz na przyklad moczyć w czystym acetonie 15 min, lub owinac sb wate mocna nasaczona acetonem i cocjakis czas zerkac i zeskrobywac delikatnie :) robi to kosmetyczka, koszt 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nigdy nie bylas, to sie ciesz :) nie niszczysz sobie paznokci :) ja po hybrydzie mialam cienkie jak papier, rozdwojone i lamliwe.. dopiero po odzywce blach diamond zaczynaly "wracac do formy". Pozatym mysle, że manicure hybrydowy do skarbonka bez dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj. wiesz jak hybryda niszczy paznokcie? ja po zdjeciu mialam tragedie. chyba ponad miesiac dochodzily do siebie... teraz mam lakier z golden rose, kotry daje efekt hybrydy i wyglada elegancko, bez szkodliwych substancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam i nie ma rewelacji to samo jak lakier.... niestety takie rzeczy najlepiej robić w salonie bo maja dobre produkty i dobre lampy. Ja zawszerobię hybrydę w tym salonie we wrocławiu i bardzo długo mi sie trzyma http://maniq.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam hybryd. stosowalam przez rok, zdjelam jakos 4 tygodnie temu i moje paznokcie to jeden wielki dramat.. pomijam juz fakt, ze rozdwajaja i "roztrajaja" mi sie plytki, to skora wokol plytek jest popalona od acetonu :/ z perspektywy czasu - odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymawera
Piszesz jakbys zdjęła je po roku, a w między czasie co? domalowywałas? Ja stosuje średnio co 3 tygodnie i nie narzekam w ogóle na zniszczone paznokcie, bo takich nie mam ;) 2 tygodnie trzymam lakier na paznokciach a jak ściągnę to przez tydzień odzywke. I znów sobie nakładam. Czasem nie robie tej przerwy, ale jak jest jakaś specjalna okazja. Uzywam zestawu Semilac który dostałam od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuperka
Też robie na Semilac hybrydy zarówno sobie jak i kolezankom. Zazwyczaj zrzucają się na lakiery i możemy sobie wtedy poszaleć wszystkie. Takie buteleczki 7ml starczaja na 10 setów więc spokojnie każda może sobie dowolnie poszaleć z kolorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miały panie zniszczone paznokcie po hybrydzie, to tylko przez nieumiejętną "stylistkę" paznokci,a nie przez lakier hybrydowy. Hybryda jest nieinwazyjna, oczywiście przed jej położeniem trzeba zmatowić/odtłuścić płytkę (powinno sie to zrobic jak najdelikatniej), ale sama hybryda nie zniszczy wam płytki. Sztuką jest znalezienie dobrej stylistki, która zna się na tym co robi, a nie taka która spiłowuje paznokieć na papier. Ja osobiscie polecam hybrydę na naturalne paznokcie, jeżeli chcemy przedłużać to żelem, na tipsie lub na formie, na tipsie powinno dłuzej trzymać, ale jeżeli chcemy mieć piękne ozdobione paznokcie to lepiej przedłużyć na formie, lub troszkę rzadziej stosowana forma przedłużania - fiberglass, ale również bardzo dobra, która nie niszczy paznokci, i nie potrzeba lampy do utwardzenia, tylko przy tej metodzie nie wykona się wtapianych ozdób, pozostaje ozdoba standardowymi lakierami. Przedłuzanie paznokci na hybrydzie to troche strata pieniędzy, chyba ze chcemy przedłyżyć pazniokieć o milimetr, wtedy jest ok. I stanowczo odradzam metodę - akryle, potwornie niszczy płytki, po pierwsze stylistka musi spiłować wam paznokcie bardzo, no na papier, jak to sie mówi, po drugie akryl jest produktem kwasowym, co wcale naszym spiłowanym płytkom nie pomaga, oczywiście akrylowe paznokcie świetnie wyglądają, bo mozna mieć najróżniejsze wzory wtapiane, kwiaty itp. i takich rzeczy żelem czy hybydą nie zrobimy, ale nie warto, lepiej mieć zdrowe paznokcie naturalne, niż piękne sztuczne i zniszczone swoje. Z kolei jeśli chodzi o wygląd paznokci to - wszytskie metody na pewno sprawią ze paznokcie będą wyglądać na gróbsze, nie da się tego uniknąć, z powodu wielu warstw które trzeba położyć, aby w ogóle cokolwiek się trzymało. Hybrydy są dość "gumowe" w dotyku, żele są twarde, tak samo jak fiberglass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o aceton, pewnie panie myślą że spiłowanie żelu bądz hybrydy jest gorsze dla płytki niż moczenie w acetonie. No niestety jest zyupełnie odwrotnie, aceton to podstawowy rozpuszczalnik jak do standardowych farb ściennych lub sylikony, panie myślą że dla czego robotnicy nakładają rękawice gdy mają do czynienia z rozpuszczalnikiem? Bo bardzo niszczy skórę, płytki również. A panie trzymają ten aceton centralnie na paznokciach przez 20 min... Lepiej delikatnie spiłowywać warstwy, czy to hybrydy czy to żele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartywana
Hybryd nie ma sensu spiłowywać według mnie tylko dobrać odpowiednio zmywacz. Ja nakładam Semilac i też ich zmywaczem zdejmuje lakier. Nie mam z tym problemów, więc nie próbuje nic ze spiłowywaniem kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wiele możliwości ozdabiania paznokci. Ja uważam, że najlepiej zrobić je własnie u kosmetyczki. Ja korzystam z mojej zaprzyjaźnionej http://dermline.pl/ Warto zadbać o swoje dłonie i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel nigdy nie zejdzie z paznokcia pod acetonem! Tylko hybryda rozpuszcza się w acetonie. Żel trzeba spiłować, albo ściągnąć frezarką. Robię sobie paznokcie od 2 lat - hybrydy i nie mam zniszczonych, ani "cienkich jak papier" paznokci. Trzeba wiedzieć jak robić, żeby sobie nie zaszkodzić. Jeżeli stylistka będzie dobrze wykonywała stylizację to nic się nie będzie dziać z paznokciami. I ściągam frezarką, bo po acetonie bolały mnie paznokcie i paliła mnie skóra - jak wlałam trochę acetonu do plastikowego kubeczka to kubek się rozpuścił - i ja miałabym tego używać do paznokci i to przez 15 minut? W życiu. Frezarką zdejmuję kolor, zazwyczaj zostawiam bazę jak nie jest zapowietrzona i maluję na nowo. Trwałość - u mnie zazwyczaj 2-3 tygodnie, potem ściągam, bo odrost wygląda nieestetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronike92
Ja własnie zastanawiam się nad zakupem nowych lakierów.. Myślałam sobie nad hybrydami od indigo.. Co o tym sądzicie? Bardzo fajny wybór jeśli chodzi o kolorystykę https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html . Wydaje mi się, że mogą być też całkiem wytrzymałe.. Miałyście z nimi do czynienia? Są godne polecenia? Bo w sumie sama firma sprawdzona.. Które są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronike92
Ja własnie zastanawiam się nad zakupem nowych lakierów.. Myślałam sobie nad hybrydami od indigo.. Co o tym sądzicie? Bardzo fajny wybór jeśli chodzi o kolorystykę https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html . Wydaje mi się, że mogą być też całkiem wytrzymałe.. Miałyście z nimi do czynienia? Są godne polecenia? Bo w sumie sama firma sprawdzona.. Które są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupowałam tutaj, https://www.lu-cosmetics.com.pl/ lakiery i chce zaczac przygodę z hybrydą. Pare razy już robiłam sobie i teraz stwierdziłam, ze sama zacznę sobie robić i mam nadzieję, ze wyjdzie mi to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubicie lakiery hybrydowe to polecam wam zajrzeć na stronę www.makear-trojmiasto.pl Kupuję lakiery od nich już od dawna i jestem z nich bardzo zadowolona. Mają też wiele innych świetnych produktów do paznokci, które nadają im niepowtarzalny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, bardzo makear polecam:) chyba najlepsze na rynku, wolę hybrydę niż żel, bo mam swoje długie pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hybrydy są mniej trwałe, ale łatwiejsze w ściąganiu. Żele są idealne do przedłużania paznokci i zabezpieczania się przed ich obgryzaniem. Ja osobiście wolę żele jednofazowe, jak te: https://nailscompany.eu/pl/682-zele-jednofazowe bo szybciej mi się z nimi pracuje i mam trzy produkty w jednym. Trójfazowe żele z kolei są dobre dla początkujących osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×