Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam już dosyć! Co myślicie o tym? ZDESPEROWANA !

Polecane posty

Gość gość

Trzy lata temu urodziłam córkę. Od tego czasu nie potrafię schudnąć. W ciąży przytyłam 30 kg ale po porodzie do 2 tygodni spadło 15. Miałam problemy z nadciśnieniem więc myślę,że te 15 to po prostu była opuchlizna,woda... Tylko problem w tym,że tych 15 nie potrafię od 3 lat się pozbyć. Jem 5 posiłków dziennie ( 9,12,15,18),jem zdrowo (żadnych FF,czipsów,zywności wysoko przetworzonej,mało chleba,sporo warzyw ) godzinę lub dwie orbitrek,ew godzinę orbitrek-godzinę jazda na rowerze. I nic. Spdnie kilka kg,max 5 i stop lub za chwilę wraca. Co robić? Ktoś mi doradzi? Mam umówioną wizytę w sprawie tarczycy,a u mnie problemy z nią to sprawa rodzinna... Za trochę ponad miesiąc mam ważne spotkanie,chciałabym wyglądać . Przy wzroście 180 ważę 89,9 i źle się z tym czuję. Jestem już na tye zdesperowana,że zaczynam myślęc o diecie 500 kcal i po miesiące większać to o 50 kcal co powiedzmy 2 do 4 tygodnie. Ma to sens? Próbowałam już adipexu,thermal pro i nic. Mam ochotę się pociąć. przed porodem ważyłam 70 kg i miałam się za oblesnie grubą,teraz marzę o tej wadze :( Niech ktoś się odezwie,potrzebuję wsparcia w tym koszmarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie baw się w żadne diety 500 kalorii bo nie mają one sensu. Aby organizm można sobie nimi rozwalić a zwłaszcza gospodarkę hormonalną. Dieta powinna wyglądać następująco. Odpowiedni stosunek węgle:białko:tłuszcze nie eliminujemy tych ostatnich !! zdrowe tłuszcze są jak najbardziej okej !! mieniasz powoli swój jadłospis i stopniowo obcinasz węglowodany. tylko tez nie do zera. Jak chcesz spalić tłuszcz musisz być na przemyślanym deficycie kalorycznym. Zbyt duży też nie jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×