Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malysmyk88

Wybór okien doradźcie

Polecane posty

Ze względu na nieszczelność naszych dotychczasowych okien (prawdopodobnie wynikającą ze źle przeprowadzonego montażu), zdecydowaliśmy się na wymianę wszystkich okien w naszym domu (14 okien). Mieszkam niedaleko Krakowa, dlatego poszukuje jakiś solidnej firmy z tego miasta. Obecnie zastanawiam się nad wyborem albo tych okien: www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo, albo tych www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-plus. Co myślicie? Które lepiej wybrać? Czytałam same pozytywne opinie o tej firmie, ale jeszcze nie jestem do końca przekonana. Fajne jest to, że świadczą również usługę montażu okien. Czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_812
hej! nie wiem czy to jeszcze aktualne ale jakby ktos jeszcze szukał jakis informacji, to ja mam http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-plus od jakoś dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. mieszkam w dużym domu i nieszczelne okna = ziąb w mieszkaniu! dlatego chciałam porządne okna kupić a oni tam w ekoplast pomogli mi dobrac model i zaoferowali mega tanio montaż :) wiec zadowolona jestem, ale nie mam zadnego info o tych prestige thermo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt

Dobrą stolarkę mi polecono z Okno Prim. Zastosowałem w budynku komercyjnym, profil antywłamaniowy, wykonanie spoko, montaż, pomoc w optymalizacji projektu. Głównie rozmawiałem z kobietami tam, panią Gosią i Izą. We Wrocławiu jeden z lepszych salonów. Kilku dekoratorów mi już nawet polecało, ale dość późno się zdecydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulskio

Ja zamawiałam okna do mieszkania na tej stronie vitopolska.com jestem bardzo zadowolona ponieważ jakość okien i ich cena jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałam okien PCV i znalazłam idealne, po prostu elegancki, nowoczesny profil Prolux z firmy Oknoplast. Podoba mi się to, że mimo iż ramy są stosunkowo cieńsze niż standardy to i tak izolacja jest świetna i parametry odpowiednie. Nie mam zastrzeżeń, wiadomo od czasu zamówienia trzeba chwilę poczekać ale warto. Te firmy, które mają okna od ręki niestety źle mi się kojarzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×