Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Codzienny ból glowy

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie, od 3 tygodni ćwiczę na siłowni, wcześniej moja aktywność fizyczna była zerowa. Postanowiłam zacząć z grubej rury- dieta, codziennie klasy fitness plus trening siłowy. Po 3 tygodniach zrobiłam pierwszy dzień przerwy od ćwiczeń. Dodatkowo biorę bcaa i białka wpc i wpi. Gdzie po tygodniu ćwiczeń zaczęły się bóle głowy i zawroty ( codziennie o tej samej porze- koło 18). Czy może to być związane z wysiłkiem fizycznym, czy raczej niebardzo? Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy chudniemy, często czujemy się niekorzystnie. Osoby na diecie miewają bóle głowy w wyniku detoxu. Pamiętaj o zbilansowanej diecie. Przeanalizuj co jesz i jakich minerałów i witamin może w niej brakować. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że nie wszystkie potrzeby na minerały jesteś w stanie zaspokoić poprzez jedzenie, sięgnij po kompleks witamin. Pamiętaj również o piciu wody! Ćwiczysz = pocisz się. Musisz uzupełniać wodę, bo odwodnić się jest bardzo łatwo. A często bóle głowy spowodowane są właśnie tym. Życzę powodzenia i wytrwałości :) Warto dbać o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×