Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy którejś z Was udalo sie zaplanować plec dziecka?

Polecane posty

Gość gość
wiele kobiet ma problem z zajsciem w ciaze a gdzie tu planowanie plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupota totalna.. a co to za wysilek zgadnac 50%? chce chłopca ojej w ciazy jestem i jest chłopiec-normalnie udało mi sie zaplanowac płec dziecka dziewczyno gdybysmy mieli 50% szans na trafienie w totolotka to tez bysmy byli milionerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to czy której udalo sie zajść przed dniami płodnymi i była dziewczynka albo w dni płodne i byl chłopiec. Czy ta metoda zadziałała u którejś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to głupota totalna jak wiara w horoskopy ja mam syna, spłodzony przed owulacja , ewnie znajdzie sie wiele przykładów potwierdzajacych te regułe jak i niepotwierdzajacych dziewczyno to absolutnie nie zalezy od momentu wspólzycia -płec jest determinowana głownie przez plemniki, to od tego zalezy jaki plemnik połaczy sie z kom jajową a nie od momentu owulacji i od jajeczka nie czytaj tych bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam syna, który wg teorii miał być córką, gdyż został spłodzony przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam ze jakaś zależność jest. Ma 5 letniego syna i miałam nadzieje ze uda sie teraz dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam nadzieje, ze ci się uda żeby było przede wszystkim zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiedzialam z piec lat przez porodem, ze pierwsze dziecko bedzie corka a drugi bedzie syn... Cyganka wywrozyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie to zalezy tylko i wylacznie od plemika a nie moentu zaplodnienia. Niektorzy faceci np maja mniej plemnikow na jakas plec. Mam takich sasiasow z 4 dzieci. Juz za drugim razem celowali zeby byl chlopiec niestety maja 4 corki. Moge sie zalozyc ze nastepna 4 tez by byly dziewczyny. Zobaczcie jak malo jest parek a najczescie jest po 2 chlopakow albo 2 dziewczynki. Ja mam syna ale wiem ze na 80 procent drugi by byl syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnie się udało 2 razy. Chciałam dziewczynki i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jezeli bedzie chłopiec będę szczęśliwa i będę go kochać. Mysle ze kazda mama ktora ma synka chce miec córeczkę. Z mężem chcielibyśmy oboje zeby tym razem byla dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat mojego męża ma 3 córki i dopiero za 4 razem udalo się i jest syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niema takiej opcji nie zaplanujesz,bo natury nie przeskoczysz,moze w miedzyczasie np opoznic sie owulacja,czy pojawic choroba,infekcja itp i po planowaniu,ja chcialam miec corke i mam,drugiego nie planuje bo nie chcialabym chlopaka a 50 proc szans ze bedzie cora to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trzech synów,w tym bliźniaki i marzyliśmy o córeczce współżyliśmy w 11 dniu cyklu i udało się!Mam dziewczynkę obecnie skończyła 2 latka :) A synowie byli poczęci w owulacji,wówczas nie znałam tej metody planowania płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby zawsze chcialam dziewczynke mam syna 2 latka ale jakos mi przeszlo. Widze te corki w podobnym wieku moich kolezenek to lekko mowiac mnie irytuja (ten roz te lalki, te ich fochy) i teraz szczerze przyznaje ze chcialbym miec drugiego tez syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dwa razy celowalam w dziewczynkę i dwa razy się udało. Stosunek dwa do trzech dni po okresie a potem nic. I dwa razy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzę ta metodę jednak. Ja słyszałam ze na dziewczynkę nalezy kochać się do 12 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze kazda mama ktora ma synka chce miec córeczkę x nawet nie wiesz jak się mylisz :-) ja mam jednego synka i marzę jeszcze o dwóch chłopakach, najlepiej bliźniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze nie kazda i sa owszem wyjątki natomiast my z mężem bardzo chcemy miec córeczkę i kupować różowe ubranka i zabaweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kupować różowe ubranka i zabaweczki. x o jezzzuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla Was to śmieszne. Do nas nie. Dziewczynki sa zupełnie inne od chłopców, chce sie czasami czegos innego a nie tylko niebieskie ubranka i jedne i te same zabawy. Nie każdy chce miec samych chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się udało, ale ile w tym prawdy to nie wiem, w każdym bądz razie chciałam dziewczynke i staralismy sie 4 dni przd owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z postu wyżej, nieprawda że trzeba się kochać do 12 dnia cyklu . nie każda ma ksiązkową owulacje, cykle i dni płodne. ja mierzyłam temperaturę i poprzednie trzy miesiące juz sprawdzałam kiedy mam dni plodne i owulacje. mam szczescie , że podczas owulacji boli mnie jajnik , raz lewy, raz prawy. więc jestem pewna, że owulacje miałam 19dnia cyklu a ostatnie starania były15 dnia cyklu . cykle miałam wtedy 29-30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest ruletka. Ale te co chcą konkretną płeć będą zaklinać rzeczywistość i chwytać się każdej bzdurnej teorii by tylko spłodzić syna/córkę. I każdą wypowiedź tu przeczytaną będą traktować jak dowód naukowy bo komuś udało się spłodzić córkę przed a syna po owulacji. Gdyby to była prawda rodziłyby się same córki bo wg teorii kafeterianek każda kobieta o tym marzy (bzdury). I dlatego natura i przypadek decydują o płci a nie kaprys i pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jest to ruletka, ale szczesciu nie zaszkodzi pomóc. Ja mam trzy córki i nie probowalam nigdy specjalnie planowac płci, wszystkie trzy ciaze były dla mnie zaskoczeniem, ale trzeba przyznać ze zawsze ostatni stosunek odbywał sie co najmniej 3 dni przed bólem owulacyjnym a przy ostatniej córce, mąż wyjechał 5 dni przed owulacją wiec się wogóle nie spodziewałam. Teraz po latach (dziewczyny maja teraz 11-16 lat) postanowilismy sprobwać po raz czwarty, ale ponieważ chciałabym mieć chłopca, to kochaliśmy sie tylko zaraz po odczuwaniu bólu owulacyjnego. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas się metoda sprawdziła wszystkie 3 razy. Mam 2 synów i córkę. Synowie z dnia owulacji (kochaliśmy się przez cały cykl, a więc w trakcie owulacji również). Ja po 2 chłopcach chciałam dziewczynkę, więc zastosowałam się do tej metody i kochaliśmy się bezpośrednio po okresie 5 dni przed i 3 dni przed owulacją, potem przerwa i się udało. Wiadomo, że zaplanować się tego do końca nie da, bo po pierwsze: skuteczność to ok. 70%, a nie 100%, a po drugie: nie zawsze przewidzenie dnia owulacji jest takie oczywiste. W moim przypadku owulacja następowała zwykle w 15-17 dniu, więc w "udanym" cyklu próbowaliśmy do 12 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam z synem i córką podobnie jak osoba powyżej na syna kochaliśmy się cały cykl na córkę tylko po okresie krótko ale wiem , że moja szwagierka chciała syna bardzo i kochała się z mężem cały cykl i wszyscy byliśmy mocno zdziwieni kiedy na usg okazało się że będzie córa ;) urodziła dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża, seks w dzień owulacji - córka. Druga ciąża, zapłodnienie na bank przed owulacją - synek... także tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, oczywiście nie zapłodnienie przed owulacją, tylko stosunek przed owulacją - brak snu robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×